Rodziny i domy mieszkańców Sulęcinka 1945- 1956r.

Fotografia

osoby

Data urodzenia Nazwisko Imię Fotografia

budynku

Nr

domu

Imiona rodziców Miejsce urodzenia lub pochodzenia  Zawód
 29 04 1882
Pietrzak Katarzyna    1  Michał  Zofia  Kikusz
 27 07 1915  Łopatka Władysław  1  Józef Józefa  Brodowo  kolejarz
02 02 1914  Łopatka Maria  1  Stanisław Katarzyna  Dalhausen
  15 12 1902  Błaszak Tomasz  1  Jan Julianna  Bochum malarz
  13 08 1912  Błaszak Katarzyna  1  Stanisław Katarzyna  Dalhausen
29 09 1932  Błaszak Zdzisław  1  Tomasz Katarzyna  Sulęc.- Środa  uczeń
  10 05 1937  B L  1  Tomasz Katarzyna  Sul.-Środa  uczennica
20 04 1891  Galewska Stanisława  2  Walenty Maria  Miksztat  gospodyni
28 04 1917  Włodarczyk Edmund  2  Stanisław Katarzyna  Suchorzew  stolarz
17 01 1890  Galewski Bolesław  2  Jan Maria  Kamień  rolnik
03 09 1925 Galewska Lucyna   2 Bolesław Stanisława Miksztad
04 10 1919 Włodarczyk Władysława 2 Bolesław Stanisława Suchorzew gospodyni
29 07 1946 Włodarczyk Felicja 2 Edmund Stanisława Sulęcinek
 23 01 1907 Lesiczka Józef  3 Antoni Maria  Nisko  rolnik
 16 12 1912  Lesiczka Zofia  3  Mikołaj Maria  Blumenwald  gospodyni
 14 04 1936  L L  3  Iózef Zofia  Sulęcinek  uczennica
09 03 1949  Lesiczka Maria  3  Józef Zofiia  Sulęcinek
 19 06 1863  Wieczorek Franciszek  3  Franciszek Weronika  Bortniki
 30 12 1888  Walkowiak Franciszek  4  Jakub Małgorzata  Gola  rolnik
02 09 1900  Walkowiak Maria  4  Konstanty Agnieszka  Gnuszyn  gospodyni
08 05 1934  W B  4  Franciszek Maria  Francja
 11 04 1949  W L 4  Franciszek Maria  Sulęcinek
 10 12 1935  N M  4  Władyslawa  Poznań
 07 08 1907  Norkiewicz Ludwik  5  Sebastian Antonina  Sulęcinek  rolnik
   15 10 1910  Norkiewicz Maria  5  Antoni Konstancja  Płaczki  gospodyni
 01 09 1934  Norkiewicz Danuta  5  Ludwik Maria  Sulęcinek
 25 01 1939  Norkiewicz Bogumiła  5  Ludwik Maria  Sulęcinek
 24 09 1942  Norkiewicz Kazimierz  5  Ludwik Maria  Sulęcinek
 23 05 1946  Norkiewicz Adam  5  Ludwik Maria  Sulęcinek
 01 03 1889  Rybka Pelagia  6  Marcin Franciszka  Sulęcinek  gospodyni
 03 03 1910  Pietrzak Stanisław    6  Stanisław Katarzyna  kolejarz
 01 04 1914  Pietrzak Zofia  6  Pelagia Jan  Sulęcinek  gospodyni
  20 08 1937  P I  6  Stanisław Zofia  Sulęcinek
 19 06 1942  Pietrzak Bożena  6  Stanisław Zofia  Sulęcinek
29 04 1906  Stachowiak Stanisława  7  Ignacy Helena  Czerlejno  rolnik
04 03 1929  Stachowiak Edmund  7  Piotr Maria  Sulęcinek  robotnik ro
 22 08 1935  Stachowiak Tadeusz  7  Piotr Maria  Sulęcinek
 16 04 1937  Stachowiak Benon  7  Piotr Maria  Sulęcinek
 14 10 1874  Ptaszyk Jadwiga  7  Antoni Tekla
 16 04 1904  Zimowski Stanisław    8  Jan Jadwiga  Sulęcinek  rolnik
 26 09 1910  Zimowska Melania  8  Marcin Leokadia  Winna  gospodyni
  04 08 1934 Zimowski Stefan 8 Stanisław Melania Sulęcinek rob. rol.
13 02 1936 Z M 8 Stanisław Melania Sulęcinek
04 03 1893 Polcyn Stanisław 9 Augustyn Pelagia Kcynia nauczyciel
PolcynŁucja Frąckowiak Maria
 01 10 1900  Gorczyca Andrzej  10  Piotr  Białobrzegi  kier. szkoły
 12 02 1905  Gorczyca Julia  10  Feliks Magdalena  nauczycielka
 27 09 1936  G F  10  Andrzej Julia  Mączniki  uczeń
 29 11 1938  G R  10  Andrzej Julia  Mączniki  uczeń
 16 02 1947  G W  10  Andrzej Julia  Środa  uczeń
08 03 1910  Staśkowiak Zofia  10  Józef Helena  Polwica  kasjerka
20 11 1941  Staśkowiak Julian  10  Kazimierz Zofia  Sulęcinek  uczeń
 Staśkowiak Adam  10  Kazimierz Zofia  Sulęcinek  uczeń
26 03 1934  S T 10  Kazimierz Zofia  Sulęcinek  uczeń
27 08 1888  Młynek Stefan  11  Walenty Antonina  Sulęcinek  rolnik
15 01 1902 Młynek Antonina 11 Zakrzewice gospodyni
16 09 1925 Młynek Maria 11 Stefan Agnieszka Sulęcinek robotnica roln
22 07 193 Młynek Anna 11 Stefan Antonina Sulęcinek uczennica
30 10 1940 Młynek Stanisława 11 Stefan Antonina Sulęcinek uczennica
24 05 1948 M Z 11 Maria Sulęcinek uczennica
20 09 1908 Kowalski Stanisław 11 Ludwik Katarzyna Kobierno robotnik
05 11 1920 Kowalska Wanda 11 Stefan Agnieszka Sulęcinek gospodyni
29 10 1939 M B 11 Wanda Sulęcinek uczennica
08 01 1944 M K 11 Wanda Sulęcinek uczeń
31 01 1947 K M 11 Stanisław Wanda Sulęcinek
12 11 1886 Ziemiański Stanisław  12 Wojciech Maria Rożków rolnik
 06 08 1884  Ziemiańska Maria  12  Józef Maria  Boguszyn  gospodyni
 11 08 1906  Niemier Maria  12  Aleksander Maria  Sulęcinek  gospodyni
 30 06 1931  Niemier Mieczysław  12  Władysław Maria  Sulęcinek
 01 10 1932  Niemier Eugeniusz  12  Władysław Maria  Sulęcinek  uczeń
   14 06 1935  Niemier Włodzimierz  12  Władysław Maria  Sulęcinek  uczeń
 22 07 1907  Raczak Czesław  12  Andrzej Antonina  Bronisław  kolejarz
 23 06 1902  Raczak Władysława  12  Aleksander Maria  Sulęcinek  gospodyni
 10 06 1893  Lis Antoni    13  Walenty Jadwiga  Sulęcin  robotnik rol.
 26 08 1879  Lis Marianna  13  Józef Katarzyna  Brodowo  gospodyni
   01 03 1901  Litke Kazimierz  13  Ludwik Marianna  Sulęcinek  rolnik
 19 03 1912  Litke Zofia  13 Wojciech Katarzyna
 19 10 1948  L Z  13  Kazimierz Zofia  Sulęcinek
 27 04 1898  Lis Stanisław  13  Walenty Jadwiga  Sulęcin  robotnik
 10 01 1900  Lis Julianna  13  Ludwik Marianna  Sulęcinek  żona
 02 05 1930  Lis Czesława  13  Stanisław Julianna  Sulęcinek
 05 05 1891  Narolski Stanisław    14  Antoni Anna  Gołogóry  rolnik
 06 01 1924  Narolska Anna  14  Stanisław Maria  Gołogóry  gospodyni
   12 02 1932  Narolski Julian  14  Stanisław Maria  Gołogóry  uczeń
 27 11 1900  Hebdowski Kazimerz  15 Andrzej Klementyna  Złoczów  robotnik
07 05 1901  Hebdowska Zofia  15  Andrzej Klementyna  Kniaże
18 12 1927  Hebdowska Kazimiera  15  Kazimierz Zofia  Kniaże
 14 10 1943  Hebdowska Izabella  15  Kazimierz Zofia  Kniaże
10 08 1910  Jędrzejczak Ludwik    16  Jakób Katarzyna  Kurnik  rolnik
29 08 1912  Jędrzejczak Marianna  16  Wojciech Katarzyna  Sulęcinek  gospodyni
  29 12 1939  J K  16  Ludwik Marianna  Sulęcinek  uczeń
   08 12 1945  Jędrzejczak Roman  16  Ludwik Marianna  Sulęcinek
28 02 1948  J H  16  Ludwik Marianna  Sulęcinek
 18 10 1919  Piechowiak Edmund  16  Michał Stanisława  milicjant PKP
08 10 1920  Piechowiak Jadwiga  16  Walenty Jadwiga  Mądre
22 06 1890 Zimowski Jan 17 Mateusz Antonina Sulęcinek rolnik
  15 04 1890 Zimowska Stanisława 17 Wojciech Marianna Boguszyn gospodyni
22 05 1914 Zimowska Maria 17 Jan Stanisława Sulęcinek rob. rol.
17 08 1925 Zimowski Ludwik 17 Jan Stanisława Sulęcinek rob rol.
  30 12 1937 Z F 17 Maria Sulęcinek uczeń
19 06 1949 Z T 17 Wincenty Anzelma Mazów
4 08 1883 Kowalski Ludwik 18 Antoni Franciszka Swinkowo rolnik
21 03 1882 Kowalska Katarzyna 18 Michał Katarzyna Kobierno
29 10 1909 Kowalski Jan 18 Ludwik Katarzyna Kobierno rob. rol.
22 09 1914 Kowalska Władysława 18 Józef Jadwiga Dąbrowa
05 03 1948 Kowalski Zbigniew 18 Jan Władysława Sulęcinek
17 08 1895 Gabała Regina 18 Józef Marianna Kozminek gospodyni
23 11 1924 Gabała Henryk 18 Marcin Regina Małoszki ślusarz
06 02 1929 Gabała Janina 18 Marcin Regina Sulęcinek
26 12 1931 Gabała Kazimierz 18 Marcin Regina Sulęcinek
07 08 1936 G S 18 Marcin Regina Sulęcinek
24 08 1940 Gabała Ludwika 19 Maria Sulęcinek
08 08 1909 Grzelka Ludwik 19 Ignacy Maria Kutno rolnik, żołnierz, sierżant, w 1939r internow do ZSRR . Z Armią Andersa walczył pod Monte Casino.
28 01 1907 Grzelka Maria 19 Paweł Marcjanna Starydzewo
21 01 1934 Grzelka Zbigniew 19 Ludwik Maria Młodzikowo rob. rolny
07 04 1938 Grzelka Leon 19 Ludwik Maria Młodzikowo uczeń
  23 12 1949 G G 19 Ludwik Maria Sulęcinek
26 09 1920 Skotarczyk Gerda 19 Wilhelm Marta Sulęcinek robotnica
15 07 1938 Skotarczyk Bernadeta 19 Wojciech Gerda Sulęcinek
  20 11 1902 Przybylski Franciszek 20 Józef Apolonia Jeziory małe rolnik, uczestnik Kampanii Wrześniowej, jeniec wojenny
02 08 1905  Przybylska Aniela  20  Tomasz Maria  Smieszków  gospodyni
  28 04 1936  P I  20  Franciszek Aniela  Sulęcinek  uczennica
 15 02 1940  Przybylski Józef  20  Franciszek Aniela  Sulęcinek  uczeń
   12 12 1877  Reiman Tomasz  20 Walenty Marianna  Kembowo
30 06 1876  Reiman Maria  20  Franciszek Rozalia  Horzemin
17 05 1877 Eishelmann Paweł 21 Wilhelm Anna Kruczynek emeryt
09 03 1888 Eishelmann Katarzyna 21 Józef Katarzyna Utrata
Eishelman Franciszka 21 Józef Katarzyna Chocicza
25 01 1889 Widła Franciszek 22 Wojciech Elżbieta rolnik
08 09 1893 Widła Zofia 22 Andrzej Małgorzata Dobrzyce
14 12 1934 Widła Szczepan 22 Franciszek Zofia Sulęcinek robotnik
31 08 1917 Stratyński Wacław 22 Antoni Maria Solec robotnik
01 11 1922 Stratyńska Stanisława 22 Franciszek Zofia Wylatowo
11 03 1943 Stratyński Włodzimierz 22 Wacław Stanisława Sulęcinek
29 12 1946 Stratyńska Maria 22 Wacław Stanisława Sulęcinek
12 07 1891 Delestowicz Jakub 23 Michał Katarzyna Krzykosy rolnik, żołnierz Błękitnej Armii Hallera , uczestnik wojny Polsko- Bolszewickiej
13 02 1891 Delestowicz Józefa 23 Andrzej Józefa Krzykosy
28 07 1926 Delestowicz Stefan 23 Jakub Józefa Sulęcinek robotnik rolny
21 05 1906 Grzegorczyk Magdalena 24 Franciszek Katarzyna Wojścijewki rob . rolna
03 05 1940 Stępnika Stanisław 24 Franciszek Magdalen Sulęcinek uczeń
16 02 1898 Zajączkowski Bronisław   25 Józef Józefa Kniaże rolnik
18 12 1911 Zajączkowska Stefania 25 Władysław Zofia Kniaże gospodyni
01 11 1929 Zajączkowska Helena 25 Bronisław Józefa Kniaże
 7 08 1936  Zajączkowski Kazimierz  25  Bronisław Stefania  Kniaże  uczeń
Zajączkowski julian 25 Bronisław Kniaże
 01 11 1888  Pawlik Anna  25  Jan Katarzyna  Czcianka  gospodyni
15 01 1884 Słociński Franciszek 26 Adolf Weronika Rogal rolnik
24 01 1894 Słocińska Franciszka 26 Ignacy Marianna Lubola gospodyni
01 12 1926 Słocińska Maria 26 Franciszek Franciszka Augustynów robotnica rol.
27 07 1935 Słociński Stefan 26 Franciszek Franciszka Sulęcinek robotnik rolny
22 05 1922 Szymkowiak Leon 26 Ludwik Pelagia Bronisław rolnik
01 06 1931 Szymkowiak Janina 26 Franciszek Franciszka Augustynów
06 06 1901 Pawłowska Magdalena 27 Jan Józefa Brodowo rolnik
7 08 1924 Pawłowski Bolesław 27 FranciszekMagdalena Sulęcinek rolnik
17 12 1925 Pawłowska Kazimiera 27 Franciszek Magdalena Sulęcinek
30 11 1896 Kozłowska Maria 28 Andrzej Waleria Sulęcinek robotnik
11 07 1915 Kozłowski Ignacy 28 Ksawery Maria Sulęcinek rolnik
25 05 1919 Kozłowska Zofia 28 Ksawery Maria Sulęcinek robotnica
2 02 1923 Kozlowska Maria 28 Ksawery Maria Sulęcinek rob rolna
16 02 1929 Kozłowski Marian 28 Ksawery Maria Sulęcinek rob. rolny
28 8 1930 Kozłowska Teresa 28 Ksawery Maria Sulęcinek rob. rolna
17 07 1932 Kozłowska Cecylia 28 Ksawery Maria Sulęcinek rob. rolna
21 8 1920 Kozłowski Józef 28 Ksawery Maria Sulęcinek rob. rolny
6 02 1936 Kozłowski Piotr 28 Ksawery Maria Sulęcinek
22 9 1978 Dudkiewicz Stanisław 29 Tomasz Katarzyna         Solec rolnik
8 5 1882 Dudkiewicz Józefa 29 Jakub Maria Witowo
05 11 1910 Florkowski Seweryn 29 StanisławKatarzyna Murzynowo L. stelmach
19 11 1912 Florkowska Katarzyna 29 Stanisław Józefa Eikel
05 12 1933 F J 29 Seweryn Katarzyna Sulęcinek uczeń
19 01 1936 F K 29 Seweryn Katarzyna Sulęcinek
04 02 1940 F M 29 Seweryn Katarzyna Sulęcinek
24 09 1888 Młynek Michał   30 Andrzej Waleria Sulęcinek rolnik
24 01 1894 Młynek Kazimierz 30 Andrzej Waleria Sulęcinek inwalida
19 03 1901 Młynek Janina 30 Andrzej Waleria Sulęcinek
18 01 1880 Kaczor Agnieszka 30 Andrzej Waleria Borowo
21 02 1932 K H 30 Marcjanna Sulęcinek
19 09 1936 P M 30 Jan Agnieszka Sulęcinek
01 09 1936 P B 30 Józef Marcjanna Sulęcinek
07 01 1946 P I 30 Józef Marcjanna Benburg
28 12 1872 Błaszak Agnieszka 31 Jakub Weronika Solec gospodyni
16 06 1917 Błaszak Leon   31 Tomasz Agnieszka Sulęcinek rolnik
  01 06 1925 Błaszak Antonina 31 Franciszek Zofia Wylatowo gospodyni
07 01 1946 Błaszak Lucjan 31 Leon Antonina Sulęcinek
05 08 1947 B S 31 Leon Antonina Sulęcinek
06 02 1903 Litke Walenty 32 Ludwik Marianna Sulęcinek rolnik
14 02 1914 Litke Jadwiga 32 Franciszek Agata West. Gladbek
20 07 1934 L S 32 Walenty Jadwiga Sulęcinek uczeń
20 11 1936 Litke Teofil 32 Walenty Jadwiga Sulęcinek
11 05 1889 Rokita Jan 33 Adam Weronika Dobra Wolsztyn rolnik
10 10 1876 Rokita Barbara 33 Piotr Maria
07 01 1929 Mikołajczyk Henryk 33 Piotr Maria rzeźnik
07 12 1930 Mikołajczyk Teresa 33 Władysław Anna Sulęcinek
02 01 1949 Mikołajczyk Kazimierz 33 Henryk teresa Sulęcinek
08 12 1929  Jerzy 33 Franciszek Franciszka Środa robotnik
18 05 1932 Joanna 33 Władysław Anna Sulęcinek
18 07 1888 Kaczmarek Maria   34 Franciszek Apolonia gospodyni
09 06 1927  Kaczmarek Władysław  34  Franciszek Maria  Sulęcinek  murarz
23 041920 Śmigaj Stanisław 34 Jakub Sulęcin rolnik kolejarz
17 07 1924 Śmigaj Maria 34 Franciszek Maria Krotoszyn
01 06 1947 Ś B 34 Stanisław Maria Sulęcinek
16 06 1906 Wawrzynowska Józefa 35 Józef Jadwiga rolnik
13 10 1887 Gędek Jadwiga 35 Franciszek Marta Kurczew
08 12 1938 Gebel Roman 35 Antoni Władysława Gdynia
13 06 1881 Skotarczyk Agata 36 Antoni Elżbieta Honenberg gospodyni
24 08 1912 Skotarczyk Ryszard 36 Franciszek Agata Gladbek
11 03 1912 Skotarczyk Helena 36 Antoni Agnieszka
12 08 1942 S B 36 Ryszard Helena Sulęcinek
10 03 1946 S M 36 Ryszard Helena Sulęcinek
08 03 1918 Skotarczyk Teodor 36 Franciszek Agata Gladbik kowal
17 04 1880 Jakubczak Wojciech 37 Jakub Maria Sulęcinek
17 10 1879 Jakubczak Katarzyna 37 Michał Maria Boguszyn
  07 08 1905 Błaszak Stanisław 37 Tomasz Agnieszka Sulęcinek Żołnierz w armii Andersa
  30 06 1912 Błaszak Rozalia 37 Wojciech Katarzyna Sulęcinek
19 03 1938 Błaszak Teofil 37 Stanisław Rozalia Sulęcinek
01 04 1936 Lisiak Maria 37 Józef Antonina Rogusko
27 08 1889 Spychalski Antoni 38 Franciszek Jadwiga Borowo prac. mleczarni
30 10 1904 Spychalska Jadwiga 38 Konstanty Wiktoria
26 10 1832 S M 38 Antoni Jadwiga Plastowo ekspedientka
05 03 1935 S J 38 Antoni Jadwiga Plastowo
05 06 1937 S B 38 Antoni Jadwiga Kościan
28 10 1940 S T 38 Antoni Jadwiga Sulęcinek
25 12 1942 S K 38 Antoni Jadwiga Sulęcinek
07 04 1907 Bartkowiak Jan 39 Szczepan Katarzyna Młodzikowo kowal
01 03 1914 Bartkowiak Kazimiera 39 Antoni Katarzyna Sulęcinek
7 12 1934 B H 39 Jan Kazimiera Sulęcinek
9 02 1936 B L 39 Jan Kazimiera Sulęcinek
05 11 1941  B E  39  Jan Kazimiera  Sulęcinek
 Miler Bernard  39   Gustaw Olga
25 06 1881 Nawrot Piotr 40 Karol Józefa Wyrzeka emeryt kolej.
06 04 1894 Nawrot Stanisława 40 Szczepan Katarzyna Radzewo
18 09 1909 Hauke Bolesław 40 Józef Agnieszka Gizałki
08 11 1922 Hauke Leokadia 40 Piotr Stanisława Sulęcinek
27 08 1946  H T 40 Bolesław Leokadia Sulęcinek
15 10 1947 H T 40 Bolesław Leokadia Sulęcinek
13 10 1897 Rauk Piotr 41 Franciszek Franciszka Biskupice emeryt
31 10 1894 Rauk Elżbieta 41 Ignacy Marianna Żerniki akuszerka
15 04 1937 Rauk Tadeusz 41 Piotr Elżbieta Sulęcinek
23 01 1907 Lesiczka Karol 42 Antoni Marianna Nisko ślusarz
28 01 1925 Lesiczka Kazimiera 42 Katarzyna Solec
11 06 1941 Lesiczka Edward 42 Karol Kazimiera Sulęcinek
14 06 1944 L B 42 Karol Kazimiera Sulęcinek
07 09 1912  Gendek Wacław  43  Józef Jadwiga  Prusinowo  ślusarz PKP
03 08 1913  Gendek Klara  43  Olędry Wroncz.
 01 07 1939  G B  43  Wacław Klara  Gdynia
 19 07 1940  G J  43  Wacław Klara  Sulęcinek
06 07 1943  G M  43  Wacław Klara  Sulęcinek
 12 12 1899  Muszyńska Pelagia  44  Stanisław Józefa  Śnieciska  gospodyni
 26 03 1921  Muszynski Wiktor  44  Antoni Katarzyna  Sulęcinek  rolnik
26 05 1924 M B 44 Antoni Katarzyna Sulęcinek krawiec
04 02 1933 M W 44 Antoni Pelagia Sulęcinek
28 03 1931 M Z 44 Antoni Pelagia Sulęcinek
30 10 1932 Muszyński Ludwik 44 Antoni Pelagia Sulęcinek
25 07 1936 Muszyński Stefan 44 Antoni Pelagia Sulęcinek
03 08 1938 Muszyńska Czesława 44 Antoni Pelagia Sulęcinek
27 07 1889 Piechowiak Michał 45 Marcin Franciszka Mieszkowo rolnik
03 10 1900 Piechowiak Wiktoria 45 Franciszek Antonina Konary
12 05 1925 Piechowiak Florian 45 Michał Wiktoria Konary elektryk
27 07 1930 Piechowiak Marta 45 Michał Wiktoria Sulęcinek fryzjerka
22 03 1932 Piechowiak Zofia 45 Michał Wiktoria Sulęcinek
24 06 1913 Koralewski Jan 45 Andrzej Rozalia Targowa Grka rzeźnik
19 03 1915 Koralewska Helena 45 Michał Stanisława więźniarka obozu w Ravensbruck
04 04 1946 Koralewska Elżbieta 45 Jan Helena Sulęcinek
10 12 1924 Polak Józef 45 Józef Stefania Garby
24 12 1927 Polak Seweryna 45 Michał Wiktoria Konary
24 10 1949 Polak Felicja 45 Józef Seweryna Sulęcinek
  07 01 1912 Galewski Jan 46 Władysław Stanisława Mikstat Więzień obozu w Mathausen
  26 10 1914 Galewska Wiktoria 46 Wojciech Katarzyna Sulęcinek
27 01 1939 G W 46 Jan Wiktoria Sulęcinek
31 05 1950 Galewski Henryk  46 Jan Wiktoria
 18 11 1880  Stępniak Franciszek  47  Szczepan Marianna  Jeziory Małe  meliorant
 27 12 1882  Stępniak Bolesława  47 Franciszek Marianna
24 04 1902  Tórz Antonina  48  Andrzej Michalina  gospodyni
16 06 1929  Tórz Janina  48  Stanisław Antonina  Sulęcinek  sekretarka
27 07 1934  Tórz Ignacy  48  Stanisław Antonina  Sulęcinek
8 08 1906  Rzepczyk Wawrzyniec  49  Andrzej Michalina  Brzózków  urzędnik poczt.
   16 08 1906  Rzepczyk Leokadia  49  Józef Anna  Utrata
 17 08 1936  R G 49 Wawrzyniec Leokadia  Sulęcinek
 28 10 1937  R B  49  Wawrzyniec Leokadia  Sulęcinek
20 04 1940 R W 49 Wawrzyniec Leokadia Sulęcinek
  21 03 1902 Dudkiewicz Stanisława   50 Stanisław Rozalia Herne
  04 08 1929 Dudkiewicz Lidia 50 Jan Stanisława Poznań
  22 06 1932 Dudkiewicz Halina 50 Jan Stanisława Sulęcinek
02 05 1934 D F 50 Jan Stanisława Sulęcinek
06 10 1920 Łopatka Stanisław 50 Józef Józefa Brodowo pracownk PKP
  28 06 1924 Łopatka Irena 50 Jan Stanisława Sulęcinek
13 02 1947 Ł M 50 Stanisław Irena Sulęcinek
06 08 1948 Ł J 50 Stanisław Irena Sulęcinek
  08 10 1910 Błaszak Jan 50 Tomasz Agnieszka Powstaniec Wielkopolski
  04 03 1907 Błaszak Helena 50 Stanisław Rozalia Herne kupiec
08 06 1930 B K 50 Jan Helena
23 06 1932 Błaszak Maria 50 Jan Helena Sulęcinek
17 08 1947 B B 50 Teresa Sulęcinek
18 09 1928 Błaszak Teresa 50 Jan Helena Czempiń
24 07 1872 Grobelny Ignacy 51 Marcin Franciszka Wrunowo rolnik
24 09 1879 Grobelna Jadwiga 51 Walenty Agnieszka Garby gospodyni
  15 06 1914 Grobelna Władysława   51 Ignacy Jadwiga Sulęcinek robotnica rol.
16 20 1920 Grobelny Wincenty 51 Ignacy Jadwiga Sulęcinek robotnik
09 11 1879 Świat Franciszek 52 Bonawentura Petronela Bierzyn rolnik
  01 09 1914 Świat Stefan 52 Francisze Magdalena Herne rolnik
 11 11 1919  Świat Elżbieta  52  Franciszek Agata  Gladbik
10 05 1946  Ś F  52  Stefan Elżbieta  Sulęcinek
01 09 1949  Ś T  52  Stefan Elżbieta  Sulęcinek
03 07 1890  Pelczyk Maria  53  Jakub Barbara  Orkowo  gospodyni
11 01 1911  Pelczyk Franciszek  53  Antoni Katarzyna  Sulęcinek  rolnik
07 07 1925  Pelczyk Czesław  53  Antoni Maria  Sulęcinek  murarz
16 03 1916  Pelczyk Stanisława  53  Franciszek Antonina  Murzynowo L
  02 06 1872  Rutkowski Jan  54  Władysław Józefa  Murzynowo L  kolejarz
 31 12 1894  Rutkowska Agnieszka  54  Wojciech Marianna  Cilcza
08 04 1820 Rutkowski Jan 54 Jan Agnieszka obuwnik Sulęcinek
23 03 1925 Rutkowska Maria 54 Stanisław Julianna Albertów
05 03 1887 Gośliński Wacław 55 Ludwik Teodozja Sulęcin kolejarz
  23 12 1923 Goślińska Janina   55 Wacław Jadwiga   Sulęcinek
31 03 1915 Jankowiak Bronisław 55 Franciszek Katarzyna  kolejarz
06 01 1918 Jankowiak Agnieszka 55 Andrzej Maria
24 10 1940  J J  55  Bronisław Agnieszka  Sulęcinek
 02 07 1947  J B  55  Bronisław Agnieszka  Sulęcinek
22 09 1882  Kamińska J  55  Wojciech Apolonia  Solec
 11 02 1913  Nowacki Stanisław  55  Walenty Maria  Zalesie  kolejarz
08 10 1946 Nowacki Edward 55 Stanislaw Maria Sulęcinek
19 09 1921 Nowacka Maria 55 Józef Jadwiga Sulęcinek
08 02 1950 N Z 55 Stanisław Maria Sulęcinek
03 10 1902 Marciniak Gustaw 55 Wawrzyn Franciszka Leszno kolejarz
04 03 1908 Marciniak Maria 55 Franciszek Maria
19 04 1933 M E 55 Gustaw Maria Grodzisk
23 10 1934 M K 55 Gustaw Maria Pogorzela
19 09 1941 M I 55 Gustaw Maria Sulęcinek
23 10 1945 M M 55 Gustaw Irena Sulęcinek
10 07 1928 Norkiewicz Maria 56 Józef Pelagia Sulęcinek
12 04 1930 Norkiewicz Zofia 56 Józef Pelagia Sulęcinek
17 03 1934 Norkiewicz Józef 56 Józef Pelagia Sulęcinek
  01 11 1898 Marcinowski Marcin   57 Jan Anna Gaj Brał udział w I Wojnie i Wojnie Bolszewickiej , rolnik
  21 04 1909 Marcinowska Zofia 57 Stanisław Rozalia Herne
  09 12 1930 Marcinowska Regina 57 Marcin Zofia Sulęcinek
  03 02 1933 Marcinowska Maria 57 Marcin Zofia Sulęcinek
17 11 1885 Refermat Jan 58 Stanisław Maria Środa kolejarz
07 12 1884 Refermat Wiktoria 58 Antoni Maria Czarnotki
15 06 1908 Pietrzak Jan 58 Stanisław Katarzyna kolejarz
21 10 1915 Pietrzak Marta 58 Józef Jadwiga Murzynowo L
29 09 1938 Pietrzak Seweryn 58 Jan Marta Sulęcinek
26 09 1940 P M 58 Jan Marta Sulęcinek
11 05 1944 P C 58 Jan Maria Sulęcinek
25 12 1948 P K 58 Jan Maria Sulęcinek
12 07 1895 Wojciechowski Ludwik 60 Józef Katarzyna kolejarz
09 05 1895 Wojciechowska Helena 60 Tomasz Anna Targowa Górka
19 03 1927  Wojciechowski Józef  60  Ludwik Helena  Gembarzewo
29 06 1925  Mnich Wanda  60  Ludwik Helena  Gembarzewo
25 08 1948  Mnich Tadeusz  60  Wacław Wanda  Sulęcinek
18 03 1888  Idaszak Wojciech  61  Wawrzyn Katarzyna  Pigłowice  kolejarz
23 04 1910 Idaszak Katarzyna 61 Franciszek Katarzyna
21 07 1946 Idaszak Stefan 61 Wojciech Katarzyna
30 12 1923 Idaszak Leon 61 Wojciech Helena kolejarz Sulęcinek
20 11 1929 Idaszak Eleonora 61 Wojciech Helena
07 04 1892 Kołodziejczak Stanisław 62 Andrzej Katarzyna listonosz Solec
28 04 1894 Kołodziejczak Stanisława 62 Wojciech Józefa Kolniczki
08 04 1923 Kołodziejczak Zofia 62 Stanisław Stanisława Sulęcinek
10 07 1932 Kołodziejczak Czesław 62 Stanisław Stanisława Sulęcinek
20 07 1895 Jankowska Czesława 63 Adolf Józefa rolnik
02 03 1932 Jankowska Kunegunda 63 Stefan Czesława
  28 05 1908 Moszczyński Jan 63 Stanisław Maria rzeźnik
 22 01 1918  Moszczyńska Maria  63  Paweł Katarzyna  Chocicza
 11 08 1948  Moszczyńska Janina  63  Jan Maria  Sulęcinek
 24 10 1949  M B  63  Jan Maria  Sulęcinek
  08 04 1880  Budasz Leon  64  Wojciech Jadwiga  Powstaniec Wielkopolski
31 01 1893  Budasz Maria  64  Katarzyna  Janowo
24 10 1915  Budasz Stanisława  64  Leon Maria  Pięczkowo
07 09 1912  Trawińska Maria  64  Katarzyna  Solec
01 07 1888  Wieliński Ignacy  65  Wojciech Józefa  Kolniczki  kolejarz
20 10 1907  Wielińska Salomea  65  Jan Ludwika  Sulęcin
22 01 1936 Wieliński Ignacy 65 Ignacy Salomea Sulęcinek
11 05 1941 W J 65 Ignacy Salomea Sulęcinek
03 12 1919 Wieliński Leon 66 Ignacy Józefa kolejarz
25 03 1912 Wielińska Marianna 66 Józef Maria
07 10 1937 W M 66 Leon Maria Sulęcinek
18 12 1938 W M 66 Leon Maria Sulęcinek
05 04 1944 W M 66 Leon Maria Sulęcinek
11 04 1947 W B 66 Leon Maria Sulęcinek
02 06 1892 Chrzanowski Bohdan 66 Tadeusz Helena
21 08 1897 Chrzanowska Jadwiga 66 Paweł Anna Zakrzewka
14 01 1935 Chrzanowski Józef 66 Bohdan Jadwiga Sulęcinek
17 12 1907     Pelagia 66 Franciszek Antonina Oberhausen
05 04 1915     Jan 66 Franciszek Antonina Oberhausen kolejarz
05 07 1906 Maryniak Jan 67 Jan Katarzyna Blumentaal listonosz
12 06 1910 Maryniak Władysława 67 Jadwiga Pigłowice
28 03 1936 Maryniak eugeniusz 67 Jan Władysława Sulęcinek
21 03 1895 Birk Alojzy 68 Jan Anna Sarajewo ślusarz
29 11 1900 Birk Maria 68 Józef Maria Jugosławia
22 04 1934 B M 68 Alojzy Maria Urstar
01 06 1939 B M 68 Alojzy Maria Urstar
23 04 1909 Maryniak Stanisław 68 Jan Katarzyna Blumentaal kolejarz
14 08 1909 Maryniak Joanna 68 Stanisław Maria Mądre
15 09 1941 Maryniak Edmund 68 Stanisław Joanna Sulęcinek
10 01 1946 M J 68 Stanisław Joanna Sulęcinek
16 12 1918 Szyk Jan 68 Adam Maria Daszewice skup jaj i drobiu
06 03 1922 Szyk Mieczysława 68 Ignacy Antonina Poznań nauczycielka
29 04 1914 Idaszak Jan 68 Stanisław Maria Mądre kolejarz
02 04 1904  Grzesik Stanisław  69  Michał Antonina  Hrostowo  rolnik
28 12 1908  Grzesik Karol  69  Michal Antonina  Sobolów
 11 01 1894  Grzesik Jan  69  Józef Salomea  rolnik
 19 06 1884  Młyńska Antonina  69  Karol Anna  Lubomierz
27 04 1923 Młyńska Waleria 69 Jan Antonina Sobolów
26 03 1926 Młyński Józef 69 Jan Antonina Sobolów ślusarz
23 09 1905 Jackowska Teresa 69 Jakub Małgorzata Radlin
09 04 1888 Idczak Wojciech 70 Piotr Marianna Dębno kolejarz
08 09 1884 Idczak Franciszka 70 Franciszek Agnieszka Dębno
26 01 1886 Jankowiak Józef 71 Andrzej Anastazja Wojciechowo kolejarz
15 04 1889 Jankowiak Stanisława 71 Walenty Aleksandrowo
09 03 1918 Jankowiak Stanisława 71 Józef Stanisława
19 11 1921 Jankowiak Tadeusz 71 Józef Stanisława Sulęcinek elektromonter
20 10 1912 Jankowiak Szymon 71 Józef Stanislawa żołnierz września 1939
30 04 1899 Telega Franciszek 72 Józef Barbara rolnik
24 04 1909 Telega Stanisława 72 Franciszek Maria Brodowo
24 10 1929 Telega Adam 72 Franciszek Maria Nowe Miasto robotnik
09 01 1931 Telega Genowefa 72 Franciszek Maria Krzykosy robotnica
01 07 1945 T Z 72 Franciszek Maria Bronisław
28 12 1946 T Z 72 Franciszek Maria Bronisław
06 10 1898 Remenciak Jadwiga 73 Franciszek Maria Garby ekspedientka
23 03 1885 Remenciak Franciszek 73 Franciszek Maria Garby
27 01 1924 Bandosz Kazimierz 73 Jan Zofia Poznań listonosz
21 12 1884 Maryniak Jan 73 Stanisław Zofia
17 11 1884 Maryniak Katarzyna 73 Wojciech Zofia Łask
26 07 1908 Świdziński Władysław 74 Piotr Anastazja Jagielnica rolnik
 29 09 1914  Świdzińska Janina  74  Jakub Maria  Salówka  gospodyni
 21 08 1933  Świdzińska Idalia  74  Władysław Janina  Salówka
 26 07 1885  Zawodny Ludwik  75  Michał Agnieszka  Szypłów  kolejarz
09 05 1890  Zawodna Helena  75  Andrzej Anastazja  Chocicza
 12 08 1928  Zawodna Teresa  75  Ludwik Helena  Sulęcinek
 11 01 1912  Zawodny Ignacy  75  Ludwik Helena  krawiec
 04 11 1908  Zawodna Cecylia  75  Józef Jadwiga  Solec
 23 07 1941  Zawodny Aleksander 75  Ignacy Cecylia  Sulęcinek
29 09 1920  Zawodny Jan  75  Ludwik Helena  Sulęcinek
19 10 1920 Zawodna Kamila 75 Władysław Janina Jagielnica
23 01 1948 Zawodna Maria 75 Jan Kamila Sulęcinek
30 11 1882 Jankowiak Franciszek 76 Andrzej Anastazja Wojciechowo rolnik
12 05 1907 Jankowiak Helena 76 Franciszek Katarzyna
01 12 1910 Kędziora Franciszek 76 Jan Magdalena Pigłowice kolejarz
24 03 1912 Kędziora Stanisława 76 Franciszek Katarzyna
21 07 1948 K N 76 Franciszek Stanisława Środa
29 09 1949 K A 76 Franciszek Stanisława Środa
01 11 1895 Smoliński Maksymilian 77 Antoni Katarzyna rolnik
12 06 1908 Smolińska Józefa 77 Kasper Józefa Garby
03 04 1931 Smolińska Łucja 77 Maksymilian Józefa Sulęcinek
21 03 1936 Smolińska Halina 77 Maksymilian Józefa Sulęcinek
05 10 1905 Wieczorek Józef 78 Albin Michalina Blumenthal rolnik
22 10 1905 Wieczorek Stanisława 78 Kazimierz Jadwiga Jeziory Wielkie
01 12 1932 Wieczorek Helena 78 Józef Stanisława Sulęcinek
10 03 1936 Wieczorek Zofia 78 Józef Stanisława Sulęcinek
   12 1892 Głowacka Maria 79 Szczepan Katarzyna Olszewo gospodyni
02 04 1921 Głowacki Stefan 79 Jakub Maria Włostowo rolnik
21 09 1924 Głowacka Irena 79 Jakub Maria Włostowo
07 07 1889 Cukrowska Magdalena 80 Wojciech Maria Witowo gospodyni
23 02 1922 Cukrowski Franciszek 80 Franciszek Magdalena Sulęcinek stolarz
20 10 1924  Cukrowski Wiktor  80  Franciszek Magdalena  Sulęcinek
 18 03 1914  Grzesik Władysław  80  Michał Antonina  Sobolowo  robotnik
 16 06 1927  Grzesik Zofia 80  Franciszek Magdalena  Sulęcinek
08 04 1949  G S  80  Władysław Zofia  Sulęcinek
17 07 1950  G B 80  Władysław Zofia  Sulęcinek
 24 02 1911  Surdyk Leon  81 Franciszek Antonina  Murzynowo Leśne  robotnik rolny
27 07 1909  Surdyk Gabryela  81  Antoni Jadwiga  Sulęcinek
02 04 1940  S A  81  Leon Gabriela  Sulęcinek
29 11 1942  S B  81  Leon Gabriela  Sulęcinek
03 12 1946 S M 81 Leon Gabriela Sulęcinek
03 09 1865 Bobrowska Jadwiga 81 Maciej Nepomucena Gogolewo
08 09 1911 Szymkowiak Marian 82 Wawrzyn Helena Tadeuszewo rolnik
23 04 1919 Szymkowiak Helena 82 Andrzej Katarzyna Ameryka
08 02 1942 Szymkowiak Kazimierz 82 Marian Helena Sulęcinek
28 07 1946 S T 82 Marian Helena Sulęcinek
10 10 19550 Szymkowiak Edmund 82 Marian Helena Sulęcinek
16 11 1876 Kubiak Andrzej 82 Szczepan Konstancja Solec
21 11 1880 Kubiak Katarzyna 82 Andrzej Katarzyna Sulęcin
  10 10 1899 Kujawa Stanisław 83 Michał Marianna  Powstaniec Wielkopolski
04 01 1911 Kujawa Julianna 83 Ignacy Katarzyna Murzynowo Leśne
28 05 1932 Kujawa Krystyna 83 Stanisław Julianna Sulęcinek
25 10 1934 K Z 83 Stanisław Julianna Sulęcinek
11 03 1939 Kujawa Gabriel 83 Stanisław Julianna Sulęcinek
12 11 1944 Kujawa Zdzisław 83 Stanisław Julianna Sulęcinek
06 02 1893 Wielgosz Józef 84 Walenty Katarzyna Połczyn
03 06 1912 Stefaniak Jan 84 Ludwik Katarzyna Dolsk
07 03 1920 Stefaniak Franciszka 84 Józef Ludwik Zawodzie
11 10 1899 Orzechowski Stanisław 85 Jan Teofila Śrem Powstaniec Wielkopolski
16 01 1901 Orzechowski Agnieszka 85 Jakub Marianna Sulęcin
25 11 1928 Orzechowska Lucyna 85 Stanisław Agnieszka Sulęcinek
23 04 1875 Matuszewska Stanisława 86 Franciszek Antonina Nowe Miasto
26 02 1889 Federowicz Jan 87 Andrzej Katarzyna Zabotówka
Matuszewski Mieczysław 87 Czesław Jadwiga
23 11 1893 Matuszewska Maria 87 Jan Karolina Zabotówka
28 02 1948 Matuszewski Kazimierz 87 Mieczysław Maria Sulęcinek
09 05 1949 M Z 87 Mieczysław Maria Sulęcinek
11 09 1950 M ł 87 Mieczysław Maria Sulęcinek
12 01 1921 Szymkowiak Józef 87 Ludwik Pelagia Bronisław obuwnik
11 03 1925 Szymkowiak Pelagia 87 Antoni Maria Sulęcinek
04 02 1949 S W 87 Józef Pelagia Sulęcinek
07 10 1950 S K 87 Józef Pelagia Sulęcinek
22 03 1872 Filipiak Antoni 88 Tomasz Petronela Krajkowo
19 03 1909 Filipiak J ózefa 88 Andrzej Agnieszka Czapury
07 02 1931 Filipiak Konrad 88 Antoni Józefa Polwica
13 09 1932 Filipiak Stefania 88 Antoni Józefa Polwica
18 10 1934 Filipiak Tadeusz 88 Antoni Józefa Sulęcinek
13 02 1939 Stefaniak Maria 88 Paweł Janina Lubiczów
18 11 1909 Karmiński Franciszek 89 Piotr Agnieszka Komorza kołodziej
  25 09 1904 Karmińska Czesława 89 Stanisław Rozalia Herne
  30 09 1904  Siejak Stanislaw  90  Andrzej Elżbieta Boguszynek  ślusarz
02 12 1907  Siejak Maria  90  Tomasz Agnieszka  Sulecinek
 27 04 1935  Siejak Zenon  90  Stanisław Maria  Boguszynek
08 02 1946  S D  90  Stanisław Maria   Sulęcinek
 13 10 1950  S J  90  Stanisław Maria  Sulęcinek
21 02 1909 Zięty Józef 91 Jan Agnieszka Miąskowo cieśla
11 09 1915 Zięta Jadwiga 91 Piotr Władysława Lubonieczek
27 03 1941 Z Z 91 Józef Jadwiga Sulęcinek
31 08 1943 Z B 91 Józef Jadwiga Sulęcinek
27 11 1945 Z J 91 Józef Jadwiga Sulęcinek
03 04 1948 Z K 91 Józef Jadwiga Sulęcinek
09 11 1904 Zięty Franciszek 92 Jan Jadwiga Murzynowiec Leśny listonosz
27 01 1910 Zięta Helena 92 Franciszek Weronika Murzynowiec Leśny
13 12 1930 Zięty Jerzy 92 Franciszek Helena Sulęcinek
 03 04 1947   Z E  92  Franciszek Helena  Sulęcinek
23 02 1898 Gabała Franciszka 93 Franciszek Antonina Murzynowiec Leśny
10 12 1922 Gabala Cecylia 93 Franciszka Marcin Murzynowiec Leśny
09 10 1946 G J 93 Cecylia Sulęcinek
21 02 1910 Kamin Jan 94 Jan Antonina Dąbrowa robotnik
01 06 1915 Kamin Władysława 94 Franciszka Franciszek Murzynowo Leśne
21 12 1909 Walkiewicz Franciszek 95 Stanisław Józefa Garby stolarz
27 01 1919 Walkiewicz Helena 95 Franciszek Rozalia Krzykosy
17 08 1946 W T 95 Franciszek Helena Sulęcinek
30 01 1948 W A 95 Franciszek Helena Sulęcinek
01 12 1911 Ziętkowska Maria 96 Stanisław Maria Krzykosy
12 12 1907 Ziętkowski Jan 96 Franciszek Weronika Murzynowiec Leśny robotnik
12 06 1940 Ziętkowski Tadeusz 96 Jan Maria Sulęcinek
11 05 1942 Z J 96 Jan Maria Sulęcinek
01 10 1914 Idczak Franciszek 97 Wojciech Meklenhausen kolejarz
27 11 1922 Idczak Maria 97 Adam Pelagia Dzialoszyn
22 09 1945 I T 97 Franciszek Maria Niemcy
23 02 1950 Idczak Józef 97 Franciszek Maria Sulęcinek
22 01 1925 Ebelewicz Kazimierz 98 Andrzej Marta Książ kolejarz
18 12 1926 Ebelewicz Kazimiera 98 Michal Agnieszka Sulęcin
13 08 1904 Litke Ludwik 99 Aleksander Maria Sulęcinek robotnik
22 11 1915 Litke Kazimiera 99 Franciszek Franciszka Augustynów
11 03 1937 L T 99 Ludwik Kazimiera Sulęcinek
26 01 1940 L M 99 Ludwik Kazimiera Sulęcinek
20 06 1950 L L 99 Ludwik Kazimiera Sulęcinek
29 12 1907 Idaszak Sylwester 100 Stanisław Maria Mądre ślusarz
04 10 1907 Idaszak Cecylia 100 Jan Salomea Kleszczewo
04 07 1934 Idaszak Teresa 100 Sylwester Cecylia
01 04 1936 Idaszak Jerz 100 Sylwester Cecylia
27 03 1939 I U 100 Sylwester Cecylia Młodzikowo
05 05 1941  Idaszak Zenon 100  Sylwester Cecylia  Młodzikowo
05 11 1947 Idaszak Maria 100 Sylwester Cecylia Młodzikowo
20 01 1909 Kasprzyk Walenty 101 Stanislaw Franciszka Polwica kolejarz
21 01 1904 Kasprzyk Agnieszka 101 Stanisław Bronisława Blumenthal
18 11 193 K M 101 Walenty Agnieszka
BOGUSŁAWKI
 10 04 1922 Stachowiak Stanislaw  1  Stanisław Magdalena  Murzynowka  robotnik
 07 03 1922  Stachowiak Gertruda  1  Jan Wiktoria  Potachy
 05 01 1947 S Z  1  Stanisław Gertruda  Bogusławki
 24 02 1948  S T  1  Stanisław Gertruda  Bogusławki
 24 04 1950  S J  1  Stanisław Gertruda  Bogusławki
 26 03 1909 Marchwiak Franciszek  1  Wojciech Marianna  kolejarz
 14 05 1915 Marchwiak Władysława  1  Ignacy Katarzyna  Murzynowiec Lęśny
 21 06 1945 Marchwiak Eugeniusz  1  Franciszek Władysława  Murzynowiec Leśny
09 09 1946  Marchwiak Marian  1  Franciszek Wladyslawa  Bogusławki
 11 11 1938  Marchwiak Tadeusz 1  Franciszek Władysława  Bogusławki
22 12 1920 Frąckowiak Mieczysław 1 Józef Stanisława Solec
16 05 1923 Frąckowiak Zofia 1 Franciszek Franciszka Bogusławki
24 12 1943 F B 1 Mieczysław Zofia Bogusławki
12 01 1948 F H 1 Mieczysław Zofia Bogusławki
26 06 1914 Bandosz Władysław 1 Kazimierz Zofia Murzynówko kowal
04 02 1914 Bandosz Helena 1 Józef Franciszek Hamburg
20 03 1940 Bandosz Stanisław 1 Władysław Helena Pięczkowo
26 01 1948 B K 1 Władysław Helena Bogusławki
28 12 1883 Bandosz Zofia 1 Wojciech Marianna Józefowo
10 09 1910 Bąk Wacław 1 Franciszek Magdalena Manieczki robotnik
06 04 1908 Bąk Stanisława 1 Jan Wiktoria Potachy
21 3 1882 Gozdziak Jan 1 Antoni Franciszka Gola
7 12 1927 Gozdziak Adam Stanisława Gozdziak
10 09 1935 Bąk Krystyna 1 Wacław Stanislawa Potachy
27 10 1937 Bąk Stanislaw 1 Wacław Stanisława Mądre
03 09 1878 Braitshaupt Helena 1 Jozef Rozalia Hełmice
03 04 1901 Pankowski Jozef 1 Mikołaj Helena Kruszwica robotnik
28 06 1910 Owczarzak Andrzej 2 Franciszek Antonina Oberhausen leśniczy
05 12 1906 Owczarzak Wiktoria 2 Józef Stanisława Bogusławki
03 02 1933 O P 2 Antoni Wiktoria Bogusławki
25 11 1938 O G 2 Antoni Wiktoria Bogusławki
20 05 1903 Demski Władysław 2 Jan Jadwiga Miąskowo
28 04 1904 Demska Agnieszka 2 Jan Marianna Żurawiniec
26 07 1924 Demski Roman 2 Władysław Agnieszka Bogusławka
08 01 1942 Demski Kazimierz 2 Władysław Agnieszka Bogusławki
28 03 1930 Gabała Marian 2 Franciszek Franciszka Murzynowiec Leśny robotnik
28 10 1930  Gabala Pelagia  2  Wladysław Agnieszka  Bogusławki
02 08 1920  Gożdziak Zygfryd  2  Jan Wiktoria  Potachy  rolnik
   18 07 1925  Gożdziak Stefania  2  Grzegorz Helena  Brody
04 04 1946  G K  2  Zygfyd Stefania  Muldorf
 10 07 1950  G L  2  Zygfryd Stefania  Bogusławki
10 10 1918  Adamkiewicz Jan  3  Agnieszka  Sulęcinek  rolnik
27 02 1927 Adamkiewicz Helena 3 Piotr Maria Sulęcinek
12 10 1938 A J 3 Jan Helena Bogusławki
12 01 1945 S J 3 Helena Sulęcinek
28 05 1941 M R 3 Łucja Bogusławki
03 09 1868 Adamkiewicz Michał 3 Jan Marianna Rogusko
15 08 1869 Adamkiewicz Rozalia 3 Wojciech Anastazja Murzynówko
21 02 1896 Gogulska Pelagia 3 Michal Rozalia Ruszkowo
20 07 1909 Piczuła Wawrzyn 3 Franciszek Antonina Murzynowko rolnik
08 04 Piczuła Maria 3 Józef Stanisława Bogosławki
 06 12 1938  Piczuła Jan  3  Wawrzyn Maria  Bogusławki
04 02 1946 Piczuła Leon   3   Wawrzyn Maria   Bogusławki
19 09 1947 Piczuła Józef 3 Wawrzyn Maria  Bogusławki
08 01 1950 Piczuła Irena 3 Wawrzyn Maria  Bogusławki
19 10 1873 Paczewska Stanisława 3 Jan Maria Rogusko
09 02 1910 Walczak Józef 3 Franciszek Franciszka Bogusławki rolnik
04 01 1911 Walczak Kazimiera 3 Michał Franciszka Krzykosy
29 06 1948 W M 3 Józef Kazimiera Bogusławki
22 08 1950 W S 3 Józef Kazimiera Bogusławki
04 09 1881 Walczak Franciszka 3 Michał Petronela Solec
15 02 1913 Walczak Pelagia 3 Franciszek Franciszka Bogusławki
01 02 1889 Gościek Walenty 3 Wojciech Katarzyna Raszewy robotnik
04 08 1902 Gościek Marianna 3 Franciszek Antonina Murzynówko
BOROWO
16 09 1903 Wujek Piotr  3 Stanisław Maria Kórnik    rolnik
19 02 1903 Wujek Franciszka 3 Franciszek Magdalena Kępa Mała
2 09 1930 Wujek Florian 3 Piotr Franciszka Trzebysławki rob. rolny
1 07 1932 Wujek Czesław 3 Piotr Franciszka Lubonieczek rob. rolny
12 01 1935 Wujek  Henryk 3 Piotr Franciszka Sulęcinek rob. rolny
12 05 1937 Wujek Alojzy 3 Piotr Franciszka Solec
20 12 1907 Kurcbuch Stefan 3 Franciszek Jadwiga Góra rolnik
2 10 1903 Kurcbuch Katarzyna 3 Stanisław Balbina Zaborowo
28 07 1932 Kurcbuch Stefania Stefan Katarzyna Młodzikówka rob. rolna
21 11 1940 Kurcbuch Zenon 3 Stefan Katarzyna Solec
22 12 1935 Kurcbuch Jadwiga 3 Stefan Katarzyna Solec
23 05 1914 Kurcbuch Stanisław 3 Franciszek Jadwiga Habierów
20 12 1919 Kurcbuch Seweryna 3 Michał Maria Sulęcin
27 4 1942 Kurcbuch Czesław 3 Stanisław Seweryna Sulęcin
25 11 1943 Kurcbuch Janina 3 Stanisław Seweryna Sulęcin
13 8 1946 K M 3 Stanisław Seweryna Sulęcin
25 11 1948 K K 3 Stanisław Seweryna Sulęcin
4 4 1914 Pogodziński Stanisław 3 Witalis Antonina Albertów rolnik
8 8 1915 Pogodzińska Władysława 3 Stanisław Ewa Wapiennik
26 4 1940 P J 3 Stanisław Władysława Albertów
18 3 1943 P L 3 Stanisław Wladysława
1898 Radek Stanisław 4 Jan Tekla Albertów rolnik
16 8 1900 Radek Julianna 4 Witalis Antonina Albertów
6 11 1928 Radek Anna 4 Stanisław Julianna Albertów
11 7 1926 Radek Jan 4 Stanisław Julianna Albertów rolnik
12 10 1931 Radek Bolesław 4 Stanisław Julianna Sulęcin
14 5 1934 R A 4 Stanisław Julianna Sulęcin
28 2 1937 R J 4 Stanisław Julianna Sulęcin
11 7 1939 R S 4 Stanisław Julianna Sulęcin
28 6 1943 R C 4 Stanisław Julianna Borowo
11 11 1881 Matyszak Tekla 4 Kazimierz Marianna Albertów
14 6 1882 Kurcbuch Franciszek 4 Franciszek Józefa Góra Kalisz
23 9 1883 Kurcbuch Jadwiga 4 Walenty Józefa
26 2 1910 Kurcbuch Stanisława 4 Franciszek Jadwiga
13 11 1945 K B 4 Stanisław Borowo
8 3 1911 Mazurek Jan 4 Franciszek Maria Młodzikówka
24 8 1916 Mazurek Maria 4 Franciszek Jadwiga Młodzikówko
24 2 1933 Mazurek Kazimiera 4 Jan Maria Sulęcinek
14 6 1937 M I 4 Jan Maria Borowo
12 3 1940 M K 4 Jan Maria Borowo
3 5 1945 M L 4 Jan Maria Borowo
12 3 1948 M Z 4 Jan Maria Borowo
4 4 1911 Ćwiklińska Władysława 4 Marcin Barbara
7 8 1939 C T 4 Franciszek Władysława Borowo
9 11 1909 Sikora Stanisław 4 Marcin Barbara Kołodziej
7 1 1914 Sikora Maria 4 Andrzej Balbina Międzybusz
4 12 1934 S B 4 Stanisław Maria Borowo
13 12 1939 S H 4 Stanisław Maria Borowo
21 12 1919 Maciejewski Szczepan 4 Andrzej Balbina Międzybusz
11 2 1912 Frąckowiak Leon 1 Walenty Marianna Sulęcin robotnik
24 12 1910 Frąckowiak Agnieszka 1 Władysław Apolonia
8 11 1943 F J 1 Leon Agnieszka Sulęcin
15 7 1946 F T 1 Leon Agnieszka Sulęcin
11 5 1915 Krajewski Władysław 2 Michał Marianna Sulęcin
11 8 1938 K C 2 Władysław Cecylia Borowo
20 9 1940 K W 2 Władysław Cecylia Borowo
28 5 1888 Grzegorewicz Teodozja 2 Murzynowo Kościel
2 1 1904 Deiksler Antonii 5 Bolesław Magdalena Ruszkowo kowal
3 9 1902 Deiksler Franciszka 5 Franciszek Agnieszka Słupia Wielka
22 12 1932 Deiksler Kazimierz 5 Antoni Franciszka Sulęcinek
3 3 1940 D G 5 Antonii Franciszka Borowo
D G 5 Antonii Franciszka Borowo
29 12 1880 Śliwińska Antonina 6 Walenty Jadwiga Gałuski
19 7 1912 Śliwiński Wincenty 6 Jan Antonina rolnik
21 2 1945 Ś J 6 Agnieszka Borowo
2 6 1932 Wołoszyn Benon 6 Mieczysława Wiktoria Sulęcin
1923 Wołoszyn Agnieszka 6 Jan Antonina