Mieszkańcy Sulęcinka do 1945 r.


Aby ocalić od zapomnienia, proszę o przesyłanie danych osób zamieszkujących Sulęcinek przed 1945r , oraz historie zamieszczonych osób (udział w wojnach, zawody,fotografie).

– Symbol żołnierza biorącego udział w minionych wojnach.

– Symbol żołnierza walczącego w Armii Pruskiej w czasie I Wojny

– Symbol robotnika przymusowego , wywiezionego do Niemiec.

– Symbol więźnia obozu koncentracyjnego lub oflagu.

 


Fotografia, symbol Data urodzin Imię i nazwisko Nr domu Opis
8. 11. 1931 Kłopocki Franciszek 57/1
11. 7. 1897r. Adamczak Jan
6. 8. 1899r. Adamczak Marianna
28. 8. 1869r. Adamczak Regina
20. 10. 1895r. Adamczak Stanisław
30 6 1897 Adamkiewicz Józef
21. 8. 1868r. Adanczak Jan
13. 9. 1900r. Andrzejczak Emil ur. Kostrzyn
10. 06. 1913 Andrzejewska Helena 50/4
25 09 1898 Andrzejewska Marianna 50/4 robotnica rolna
26. 02. 1918 Andrzejewska Marjanna 50/4
2 7 1891 Andrzejewska Marjanna ur Mieczewo
24. 10. 1915 Andrzejewski Edward 50/4
2. 08. 1887 Andrzejewski Wawrzyn 50/4 Robotnik
10. 01. 1937 B G 4/2
9. 02. 1936 B L 81
10.05. 1937 B L 1/1
19. 03. 1938 B T 18
14. 1. 1926r. Baczkiewicz Agnieszka ur. Kobylin
25. 5. 1922r. Baczkiewicz Teodora
27. 1. 1896r. Baczkiewicz Weronika
24. 4. 1897r. Baczkiewicz Wojciech
19. 3. 1900r. Banaszewska Józefa służąca
5 4 1912 Banaszewski Stanisław służący
21 12 1891 Barthelma Maria z d Wieczorek 3
16 12 1912 Barthelma Zofia 3
29 12 1903 Bartkowiak Agnieszka z d. Świat 48
12. 7. 1914r. Bartkowiak Czesław
07 07 1934 Bartkowiak Henryk 48, 81
10 03 1930 Bartkowiak Henryk
24 01 1900 Bartkowiak Ignacy 48 górnik
7. 1. 1907r. Bartkowiak Jan 40, 81 mistrz kowalski, ur Młodzikówka
8. 3. 1919r. Bartkowiak Józef
01 03 1914 Bartkowiak Kazimiera z d. Muszyńska 81
12. 8. 1911 Bartkowiak Ludwik
27. 2. 1873r. Bartkowiak Marianna
16. 12. 1872r. Bartkowiak Szczepan gospodarz, ur Grabanug
06 02 1889 Bartkowiak Walenty Powstaniec Wielkopolski, Ochotnicza Kompania Średzka
Bartoszak Czesława
09 10 1906 Bartoszak Franciszek 70/2, 77/2 pracownik kolejowy
30 01 1931 Bartoszak Irena
23 09 1889 Baumgart Albert 16
31 07 1927 Baumgart Charlotte, Marta 16
25 10 1899 Baumgart Else z d. Hauch 16
08 05 1929 Baumgart Gutter, Gustaw 16
13 02 1925 Baumgart Hildegarda, Helena 16
14 05 1933 Baumgart Horst, Karol 16
02 10 1923 Baumgart Małgorzate 16
04 03 1904 Baumgart Marta 16, 75/1 robotnica rolna, pokojowa
1 4 1894 Baumgart Paul zwrotniczy ,lur. Warberg
3. 4. 1881r. Baumgart Paul ur. Boguszyn
7 8 1891 Baumgart Regina
01. 02. 1881 Bełdzikowska Marianna ur. Zielniki
24. 09. 1906 Bełdzikowski Feliks Kórnik
22. 08. 1877 Bełdzikowski Marcin rolnik , ur. Chudzice
13 9 1844 Bełdzikowski Piotr
30 3 1913 Bełdzikowski Stanisław
16 7 1911 Bełdzikowski Stefan
28 04 1900 Benedyczak Antonina 50/4
29 05 1926 Benedyczak Jan 50/4
04 02 1894 Benedyczak Walenty 50/4 robotnik rolny
03 07 1867 Beusch Wanda z d. Driege 27
7. 4. 1881r. Biernacka Stanisława ur Inowrocław
14. 2. 1877r. Biernacki Stefan wł. folwarku
14 04 1843 Biernat Antonina Golejewska 45/1
20 08 1908 Biernat Wacław 45/1 robotnik rolny
26. 11. 1916r. Binarz Aleksander
9. 1. 1919r. Binarz Antoni
22. 10. 1914r. Binarz Edmund
25. 8. 1889r. Binarz Franciszek rolnik
16. 1. 1913r. Binarz Franciszek
Binarz Stanisława 4. 11. 1889r. ur. Solec
31 10 1874 Biolińska Stanisława z d. Korzeniewska 17 robotnica rolna
26 12 1873 Błaszak Agnieszka z d. Stratyńska 33 rolniczka
03 07 1912 Błaszak Anna 33
04 03 1907 Błaszak Helena z d. Szelejewska 53 kupiec
08 10 1900 Błaszak Jan 53 robotnik , Powstaniec Wielkopolski
16 02 1929 Błaszak Joanna Przymusowa praca u Niemca 1940- 1945
14 02 1909 Błaszak Józef 1/3 robotnik rolny
3. 1. 1924 Błaszak Kazimierz ur. Borowo
08 06 1930 Błaszak Krystyna 53
16 06 1917 Błaszak Leon 33
23 06 1932 Błaszak Maria 53
02 12 1907 Błaszak Maria 33
07 10 1905 Błaszak Stanisław 33 Rolnik, żołnierz zmobilizowany w 1939r. Internowany do ZSRR,wcielony do armii Andersa z którą przeszedł cały szlak bojowy przez Afrykę, Włochy do Anglii.
3. 3. 1893 Błaszak Stanisława ur. Wyszakowo
18 09 1928 Błaszak Teresa 53
12 12 1902 Błaszak Tomasz 1/1 pracownik kolejowy
07 04 1910 Błaszak Wojciech 33
24 11 1932 Błaszak Zdzisław 1/1
27 07 1909 Bobrowska Gabriela 70/1
28 09 1865 Bobrowska Jadwiga z d. Garczyńska 70/1
23 12 1870 Bobrowska Wiktoria z d. Pawlak 58/2. 39
29 05 1856 Bobrowski Antoni 70/1 rolnik
03 02 1870 Bobrowski Konstanty 58/2, 39 kolejarz
01 05 1907 Borowiak Irena z d. Graczyk 54/2
5. 4. 1881r. Borowska Marianna
23. 9. 1910r. Brzezińska Jadwiga slużąca
08 10 1915 Brzozowska Jadwiga z d. Zimowska 17
24. 6. 1910r. Budasz Antonina
10 06 1936 Budasz Czeslaw 45/3
08 11 1901 Budasz Józef 45/3 robotnik
05 09 1937 Budasz Józef 45/3
08 04 1880 Budasz Leon 44 Robotnik rolny, Powstaniec Wielkopolski
31 01 1893 Budasz Maria z d. Tórz 44
09 04 1901 Budasz Marianna z d. Maćkowiak 45/3
24 10 1915 Budasz Stanisława 44
05 07 1911 Budasz Wincenty 44
01 06 1928 Budasz Zofia 45/3
12 02 1906 Bunk Berta 21 robotnica
19 08 1929 Bunk Dora 21
19 04 1928 Bunk Dorota 6/2
24 01 19 Bunk Edwin 41
19 04 1917 Bunk Else 41
15 03 1913 Bunk Emma 41
Bunk Emma
14 09 1914 Bunk Kurt 41
26 05 1875 Bunk Leopold 41 rolnik
05 09 1890 Bunk Olga z d. Schulz 41
1852 Bunk Otto
3. 1. 1910r. Busse Albert
4. 5. 1887r. Busse Marta ur Bogusławki
20. 9. 1882r. Busse Reinchard
23. 5. 1911r. Busse Szarlotta
23 03 1913 Byiebył Teodora z d. Bandyk 4/2
9. 2. 1890r. Bylebyl Jadwiga
03 03 1906 Bylebył Józef 4/2 stolarz
31. 7. 1902r. Bylebył Ludwik
16 09 1933 Bylebył Maria 4/2
27. 10. 1884 Bylebył Pelagia ur Garby
29 08 1899 Bylebył Stefan Powstaniec Wielkopolski, Kompania Batalionu Średzkiego
02 02 1849 Bylebył Walenty 47 ur. Garby
14. 01. 1935 C J 60/4
5 02 1794 Carl Ludwig Koepernick
Chełmiński Michał
9. 4. 1906r. Chmiel Katarzyna służąca
02 07 1904 Chołodzińska Janina 61/1
10 06 1907 Chołodzińska Maria 61/1
08 09 1886 Chołodzińska Maria z d. Ujejska 61/1
09 03 1912 Chołodzińska Zofia 61/1
25 10 1923 Chrzanowska Barbara 61, 60/4
Chrzanowska Bogumiła 61, 60/4
04 09 1892 Chrzanowska Jadwiga 61, 60/4
13 04 1929 Chrzanowska Teresa 61, 60/4
Chrzanowski Antoni 61, 60/4
02 06 1892 Chrzanowski Bohdan 61, 60/4 ziemianin
17 12 1901 Ciepła Wiktoria z d. Nowaczyk 25/2
12. 1. 1869r. Ciesiółka Agnieszka
19. 3. 1866r. Ciesiółka Józef rolnik Kromolice
23. 12. 1967r. Cucker
1. 4. 1868r Cucker Maria zd Krauze
10 02 1913 Cukrowsk Marianna 69/1
07 07 1889 Cukrowska Magdalena z d. Budasz 69/1 ur. Witowo
29 09 1920 Cukrowska Pelagia 69/1
15 06 1927 Cukrowska Zofia 69/1
25 09 1882 Cukrowski Franciszek 69/1 rolnik, kolejarz zastrzelony przez Niemców w czasie wojny.
23 03 1922 Cukrowski Franciszek 69/1
02 10 1924 Cukrowski Wiktor 69/1
23 11 1876 Czarnecka Wiktoria
23. 11. 1876r. Czarnecka Wiktoria ur. Lassek
20 8 1903 Czarnecki Franciszek
20 8 1876 Czarnecki W
20. 8. 1876r. Czarnecki w. ur. Kotowo
9. 1. 1904r. Czubaj Wincenty ur . Włostowo
12 12 1847 Czysta Wiktoriaz d . Pawlak 67
19. 07. 1935 D A 35
23. 02. 1934 D A 35
02 05 1934 D F 79
12. 01. 1935 D H
12. 12. 1933 D M 61/3
2. 1. 1904r. Daiksler Antoni kowal, ur. Ruszkowo
14 05 1909 Daiksler Bolesław 76/2 kowal
22 12 1932 Daiksler Kazimierz 76/2
7. 8. 1893r. Darol Marianna Głęboki
3. 11. 1891r. Darol Stanisław ur. Głęboki
12 07 1891 Delestowicz Jakób 25 zagrodnik, ur. Krzykosy
15 06 1918 Delestowicz Jan 25 ur. Krzykosy
16 02 1921 Delestowicz Józef 25
13 02 1894 Delestowicz Józefa z d. Hańc 25
28 07 1926 Delestowicz Stefan 25
01 07 1930 Delestowicz Teresa 25
05 03 1925 Delestowicz Zygmunt 25
22. 8. 1911r. Dobiegała Aleksander
28. 08. 1809r. Dobiegała Bronisław
5. 11. 1907r. Dobiegała Feliks
24. 5. 1915r. Dobiegała Franciszek
26. 11. 1919r. Dobiegała Helena
9. 11. 1876r. Dobiegała Jan ur. Lubosz
7. 3. 1921 Dobiegała Jan
6. 7. 1913r. Dobiegała Janina
2. 10. 1886r. Dobiegała Katarzyna
13. 5. 1922 Dobiegała Stanisława
3. 11. 1923 Dobiegała Władysław
03 01 1921 Dobroszczyk Leon 35, 78/1
31 07 1905 Dolatkowski Marian 35 leśnik
13. 8. 1911 Domagała Stefania ur Częstochowa
10. 10. 1903r. Drankiewicz Franciszka
23. 12. 1905r. Drankiewicz Helena ur Kołaczkowo
24 03 1898 Dudek Balbina z d. Kunce 61/3
03 04 1928 Dudek Bronisław 61/3
09 09 1922 Dudek Bronisława 61/3
01 08 1932 Dudek Czesława
02 03 1930 Dudek Florian
29 05 1921 Dudek Franciszek 61/3
19 02 1903 Dudek Franciszka z d. Sobkowiak
01 10 1929 Dudek Kazimierz 61/3
21 01 1931 Dudek Maria 61/3
30 06 1924 Dudek Marian 61/3
16 10 1903 Dudek Piotr robotnik rolny
09 08 1925 Dudek Stefania
03 02 1879 Dudek Walenty 61/3 robotnik rolny
13. 09. 1917 Dudkiewicz Cecylia
12. 09. 1875 Dudkiewicz Franciszek ur Solec
7. 03. 1911 Dudkiewicz Gertruda
22 06 1931 Dudkiewicz Halina 50/3, 79
28 06 1924 Dudkiewicz Irena 50/3, 79
13 12 1896 Dudkiewicz Jan pracownik kolejowy
31.1. 1900 Dudkiewicz Józef listonosz, ur. Wagowo
08 05 1881 Dudkiewicz Józefa z d. Stencinska 31 rolniczka, ur. Witowo
14 11 1912 Dudkiewicz Katarzyna ur. Eihel
04 08 1929 Dudkiewicz Lidia 50/3, 79
09. 10. 1907 Dudkiewicz Ludwik
3. 2. 1908 Dudkiewicz Marianna ur. Backau
15. 01. 1879 Dudkiewicz Marjanna
07. 12. 1905 Dudkiewicz Marjanna
22 09 1878 Dudkiewicz Stanisław 31 górnik ur. Solec
11 7 1906 Dudkiewicz Stanisława ur. Backau
21 03 1902 Dudkiewicz Stanisława z d. Szelejewska 50/3, 79 krawcowa
15 11 1904 Dudkiewicz Tomasz
22 9 1878 Dudkiewicz Tomasz
23 07 1904 Durczak Anna z d. Michalska 34/1
24 04 1875 Durczak Antonina 34/2 robotnica rolna
02 11 1907 Durczak Józef 34/2 robotnik rolny
09 11 1902 Durczak Marcin 34/1 robotnik
09 05 1928 Durczak Stanisław 34/1
Duszczak Jakub
25. 1. 1920r. Ebensberger Eryka
29. 7. 1880r. Ebensberger Kleofas właściciel gospody
19. 01. 1936 F K 31
Fidler Kasper
15. 05. 1899 Fidler Władysław Borowo Olędry Powstaniec Wielkopolski 3 Kampania Batalionu Średzkiego
19 03 1909 Filipiak Józefa z d. Tomczak 76
15. 10. 1909 Fiołka Jadwiga
29. 9. 1893 Fiołka Jan ur. Słupia
12. 11. Fiołka Maria
13. 2. 1905 Fiołka Marianna
12.2. 1905 Fiołka Marjanna ur. Grabowo
22. 10. Fiołka Marta ur. Blumenthal
21. 9. 1878 Fiołka Michalina ur Grabowo
05 12 1933 Florkowski Józef 31
25 11 1910 Florkowski Seweryn 31 kołodziej
19. 4. 1862r. Formann Ag. zd. Marcinkowska
5. 7. 1898r. Formann Czesław N. Miasto
9. 7. 1895r. Formann Marianna ur N. Miasto
1. 5. 1858r. Formann Stanisław
16. 9. 1896r. Formann Stanisław ur. N. Miasto
Formański Tadeusz
17 07 1908 Furmanek Czesław 74 młynarz dzierżawca wiatraka
13 01 1933 Furmanek Irena 74
*01 11 1908 Furmanek Leokadia z d. Kasprzak 74
5. 10. 1934 G S 50/3
30. 07. 1934 G T 1/3
22. 06. 1936 G W 50/3
23 11 1924 Gabała Henryk 19/2
16 02 1928 Gabała Joanna 19/2
26 09 1931 Gabała Kazimierz 19/2
06 11 1890 Gabała Marcin 19/2 robotnik Rolny , ur Wyszakowo
8. 07. 1922 Gabała Maria ur. Solec
08 07 1922 Gabała Marianna 19/2
16 08 1894 Gabała Regina z d. Świtelska 19/2
8. 07. 1936 Gabała Stefan 19/2
17 01 1926 Gabała Zofia 19/2
17 11 1891 Gabiś Andrzej 56 zawiadowca stacji
25 01 1895 Gabiś Marianna zd. Kupczyk 56
03 09 1925 Galewska Łucja 2
20 04 1891 Galewska Stanisława z d. Chmielińska 2
04 10 1914 Galewska Władysława 2
17 01 1890 Galewski Bolesław 2 robotnik
07 01 1912 Galewski Jan 2 obuwnik, więzień hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Mathausen Gusen. W kamieniołomach pracował przez całą okupacje.
03 11 1928 Galewski Marian 2
27 01 1939 Galewski Władysław 2
4. 6. 1899r. Ganz Otto
29. 5. 1863r. Ganz w.
25 12 1912 Garbarek Henryk 61/2 robotnik rolny
22 03 1924 Garbarek Zofia 61/2
22. 9. 1880r. Garschke Emil ur. Osowo
26. 9. 1887r. Garschke Marta
29 10 1894 Gauza Elżbieta 42/2 akuszerka
12 06 1901 Gendek Czesław 36 elew. gospodarczy
13 10 1887 Gendek Jadwiga z d. Zagodzińska 36
17 09 1912 Gendek Wacław 36 ślusarz
22 09 1914 Gendek Władysława 36
21 09 1934 Głowacka Irena 68
06 12 1892 Głowacka Marianna z d. Śmigaj 68 rolniczka
18 07 1891 Głowacki Jakub 68 robotnik
02 09 1921 Głowacki Stefan 68
05 10 1922 Głowacki Wiktor 68
Godosławski Szymon rolnik
05 12 1907 Gomoll Alma 38
07 09 1890 Gomoll Anna z d. Korwetke 38
02 10 1881 Gomoll Ernst 38 rolnik
25 11 1908 Gomoll Ernst 38
12 09 1914 Gomoll Fritz 38
23 12 1912 Gomoll Hans 38 tokarz, ur. Borek
09 02 1905 Gomoll Waldemar 38
12 11 1878 Gościek Katarzyna z d. Kubiak 76
14 06 1913 Gościek Marianna 76
01 02 1889 Gościek Walenty 76 rolnik
17 08 1921 Goślinski Bronisław 51/2
15 09 1891 Goślińska Jadwiga z d. Hernes
20 12 1923 Goślińska Janina 51/2
06 01 1914 Gośliński Józef 51/2 69 p.p. Gniezno, strzelec StalagV-B i VII-A nr jeńca 5136 powrót: 04 09 1940Grzegorowski
20 08 1912 Gośliński Ludwik 51/2
10 09 1919 Gośliński Tadeusz 51/2
05 03 1887 Gośliński Wacław 51/2 pracownik kolejowy
23 12 1915 Gośliński Wacław 51/2
02 02 1924 Górnaś Bronisław 28
02 06 1921 Górnaś Czesław 28
30 07 1922 Górnaś Franciszek 28
24 08 1914 Górnaś Jadwiga 28
29 05 1913 Górnaś Jan 28 robotnik rolny
08 11 1882 Górnaś Konstancja Ziemiańska 28
14 07 1925 Górnaś Marian 28
26 09 1877 Górnaś Michał 28 robotnik, gosp rolne
16 08 1914 Górnaś Rozalia 28
05 11 1904 Górnaś Stanisław 28 robotnik roly
29 11 1919 Górnaś Tadeusz 28
17. 10. 1888r. Grabowska Cecylia ur. Nowe Miasto
26 3 1870 Grądzielewski Albert ur. Biernatki
24 09 1979 Grobelna Jadwiga z d. Bylebył 47
01 09 1918 Grobelna Pelagia 47
18 04 1923 Grobelna Stanisława 47
13 06 1914 Grobelna Władysława 4
24 07 1872 Grobelny Ignacy 47 kolejarz
01 11 1911 Grobelny Józef 47
17 09 1915 Grobelny Wacław 47
06 12 1920 Grobelny Wincenty 47
* 12 02 1906 Grossmann Berta z d. Bunk 6/2
* 29 10 1932 Grossmann Gertruda 6/2
* 23 10 1906 Grossmann Karol 6/2 robotnik rolny
15. 10. 1874 Grudziński Józef właściciel
* 29 07 1909 Grzegorowska Marta 67, 1/3
* 09 10 1931 Grzegorowska Wanda 50/3
Grzegorowska Władysława zd. Pawełczyk 50/3
* 11 09 1912 Grzegorowski Franciszek 50/3 robotnik
18 08 1909 Grzelka Ludwik 21 Rolnik , żołnierz sierżant WP. We wrześniu 1939 internowany do ZSRR, wcielony do WP II korpusu Andersa. Szlak bojowy: Iran, Irak, Palestyna, Włochy Monte Cassino ,Anglia.
Grzemiesławski Józef
09 06 1884 Grzesik Antonina z d Węgrzyn 60/1
*08 08 1911 Grzesik Edward 60/1 robotnik
*26 12 1908 Grzesik Karol 60/1
*02 04 1904 Grzesik Stanisław 60/1 rolnik
*28 08 1916 Grzesik Stefan 60/1
*11 03 1914 Grzesik Władysław 60/1 robotnik
10. 12. 1895r. Grześkowiak Antoni
10 08 1860 Grześkowiak Bartłomiej
12. 7. 1924r. Grześkowiak Franciszek
2. 9, 1857r. Grześkowiak Jan ur. Noskowo
10. 4. 1907r. Grześkowiak Jan
17. 11. 1910r. Grześkowiak Maria
4. 8. 1916r. Grześkowiak Marianna
24. 10. 1911r. Grześkowiak Pelagia
29 10 1916 Grześkowiak Stanisław 29 robotnik rolny
17. 10. 1897r. Grześkowiak Stanisława
16, 10. 1920r. Grześkowiak Stanisława
Grześkowiak Weronika 26. 1. 1898r.
12. 1. 1919r. Grześkowiak Weronika
8. 6. 1872r. Handke Maria zd. Urbańska
1. 5. 1904r. Handke Stanisław
23 07 1913 Haric Anna 25 służąca
07 08 1918 Hauch Gustaw 27
17 09 1911 Hauch Herta 27
19 02 1882 Hauch Ide 27
25 01 1870 Hauch Karol 27 rolnik
12 06 1909 Hauch Marta 27
10 06 1912 Hauch Paula 27
28. 1. 1901r. Henschel Jan służący , ur.Poznań
Hoffman Gotfryd rolnik
22 02 1808 Hoffmann Anna
11. 3. 1898r. Hoffmann Józef robotnik, ur. Golina
9. 4. 1921r. Hoffmann Józef ur. Pigłowice
Hoffmann Julianna
13. 1. 1924r. Hoffmann Kazimierz
18. 6. 1999r. Hoffmann Władysława ur Bronisław
Hofmann Adolf
1. 7. 1894 Hornowska Marjanna ur Lubiatowo
6. 01. 1922 Hornowska Wanda
3. 11. 1889 Hornowski Stanisław listowy ur Lubiatowo
23. 03. 1920 Hornowski Tadeusz ur. Sulęcinek
12 11 1929 Idaszak Eleonora 45/2
29 04 1914 Idaszak Jan
14 08 1909 Idaszak Joanna
30 12 1923 Idaszak Leon 45/2
29 01 1880 Idaszak Marianna z d. Bilska 51/1, 70/3
24 10 1919 Idaszak Narcyz
10 07 1880 Idaszak Stanisław 51/1 ur. Kazimierki
29 12 1907 Idaszak Sylwester ur. Mądre
18 03 1888 Idaszak Wojciech 45/2 robotnik, ur Pigłowice
27 03 1897 Idaszak Zofia z d, Hypke 45/2 ur. Mądre
26 04 1922 Idaszak Zygmunt 45/2
22 09 1911 Idczak Aniela z d. Jans 60/2
01 10 1914 Idczak Franciszek 60/2 robotnik rolny, kolejarz
27 09 1884 Idczak Franciszka z d. Jankowiak 60/2 ur. Dębno
20 09 1912 Idczak Michał 60/2 robotnik rolny
09 04 1888 Idczak Wojciech 60/2 robotnik rolny
14 04 1917 Idczak Wojciech 60/2
Imię i nazwisko Nr domu Opis
2. 3. 1932 J K 57/2
20 07 1895 Jackowska Czesława 57/2
23 09 1905 Jackowska Terexa z d. Walkowiak 4/2
19 04 1905 Jackowski Stanisław 4/2 stolarz
* 18 07 1896 Jackowski Stefan 57/2
6. 9. 1837 Jahens J ur. Sroczewo
25 05 1930 Jahus Gertruda 75/2
11 04 1906 Jahus Johanna Maria z d. Baumgart 75/2
13 05 1903 Jahus Krystian 75/2 robotnik rolny
27 01 1907 Jakubczak Ignacy 18
17 11 1877 Jakubczak Katarzyna z d. Nowaczyk 18
29 08 1912 Jakubczak Marianna 18
30 08 1912 Jakubczak Rozalia 18
26 10 1914 Jakubczak Wiktoria 18
16 05 1910 Jakubczak Władysława 18
17 04 1880 Jakubczak Wojciech 18 rolnik
5 5 1912 Jakubiak Czesław
13 1 1892 Jakubiak Stanisława
14 9 1915 Jakubiak Stefan
18 9 1890 Janicka Franciszka
29 10 1913 Janicka Franciszka
7 8 1890 Janicki Jan
31 03 1915 Jankowiak Bronisław 66 kołodziej, ur Dortmund
30 11 1882 Jankowiak Franciszek 66 rolnik, ur. Wojciechowo
24 01 1909 Jankowiak Franciszek 66 czeladnik piekarski, ur Dortmund
12 05 1907 Jankowiak Helena 66 ur. Dortmund
26 05 1886 Jankowiak Józef 65/2 kolejarz
5. 2. 1873 Jankowiak Julianna ur. Sroczewo Haul.
24 04 1910 Jankowiak Katarzyna 66 ur. Dortmund
18 10 1882 Jankowiak Katarzyna z d . Podemska 66 ur. Dębno
24 03 1912 Jankowiak Stanisława 66 ur. Dortmund
19 03 1918 Jankowiak Stanisława 65/2
15 04 1889 Jankowiak Stanisława z d. Ciecholska 65/2
2010 1912 Jankowiak Szymon 65/2 czeladnik piekarski, wojna obronna 1939r.
19 11 1921 Jankowiak Tadeusz 65/2 robotnik przymusowo wywieziony do Niemiec w latach 1941- 1945
29 11 1913 Jankowiak Tomasz 65/2 ślusarz, wojna obronna 1939r. ranny nda Bzurą
10 01 1915 Jankowiak Zofia 65/2
7. 9. 1876 Jankowska Maria Wygoda
Jankowski Stefan
01 12 1909 Jaraczewska Leokadia z d. Świat 48
29 12 1931 Jaraczewski Jan 48
27. 01. 1878r. Jastrząb Franciszek
31. 7. 1871r. Jastrząb Marianna zd. Mackowiak
*02 12 1914 Jaśniak Elżbieta z d. Wawrzynowska
17 9 1862 Jung Daniel
20. 10. 1938 K C 30
27. 04. 1935 K I 23
1. 10. 1937 K W M
25. 10. 1934 K Z 72
08 06 1927 Kaczmarek Bronisław 4/1
30. 10. 1914r. Kaczmarek Cecylia ur. Kolniczki
30 05 1922 Kaczmarek Czesław 4/1
28. 1. 1921 Kaczmarek Czesław ur. Kruczynek
04 12 1879 Kaczmarek Franciszek 4/1 rolnik
10. 2. 1897r. Kaczmarek Franciszka ur. Ameryka
11. 1. 1892r. Kaczmarek Ignacy kolejarz, ur. Kolniczki
17 07 1924 Kaczmarek Maria 4/1
18 07 1887 Kaczmarek Maria z d. Adamczak 4/1
29 10 1914 Kaczmarek Stanisława 4/1
08 07 1927 Kaczmarek Władysław 4/1
18 01 1880 Kaczor Agnieszka z d. Młynek
21. 02. 1932 Kaczor Helena
17 01 1870 Kaczor Jan robotnik
03 08 1914 Kaczor Marcjanna
3. 6. 1898r. Kalisiak Antoni
24. 4. 1909r. Kalisiak Jan
19. 8. 1875r. Kalisiak Marianna
4. 5. 1863r. Kalisiak Stanisław gospodarz
14. 9. 1904r. Kalisiak Władysław
22 09 1882 Kamińska Jadwiga z z d . Stratyńska 50/4, 58/2 ur. Solec
19 08 1921 Kamińska Marianna 50/4,58/2
17. 6. 1910r Kamińska Władysława ur. Solec
01 02 1890 Kamiński Józef urzędnik kolejowy, ur Środa
18. 2. 1918r. Kamiński Kazimierz ur. Solec
14. 10. 1891r. Kamiński Marcin
20 11 1912 Kanduła Henryk 59
20 05 1919 Kanduła Tadeusz 59
11 04 1915 Kanduła Zofia 59
1. 1. 1903r. Karasiak Antoni
18 07 1914 Karmelita Edmund 4/2
18 09 1920 Karmelita Florian 4/2
11 01 1928 Karmelita Kazimierz 4/2
03 03 1886 Karmelita Pelagia z d. Ziółkowska 4/2
25 04 1925 Karmelita Stanisław 4/2
13 06 1913 Karmelita Władysław 4/2
28 09 1904 Karmińska Czesława z d. Szelejewska 39/2
18 11 1904 Karmiński Franciszek 39/2 kołodziej
23 10 1912 Kasprzyk Pelagia z d. Tomczak 76/1
17. 7. 1904r. Kesy Anna
101. 1. 1870 Kesy Jakub
25. 1. 1908 Kesy Marianna
2 12 1898 Kicińska Marjanna Młodzikowskie Olędry
2 12 1898 Kiciński
9 3 1920 Kiciński Józef
19 8 1921 Kiciński Ludwik ur Sulęcinek
6 11 1880 Kiciński Marcin ur Młodzikowskie Olędry
09 03 1893 Kinzhuber Klara Franciszka z d. Willman 61/1 ziemianka wł. majątku
22. 2. 1923r. Kinzhuber Radosław
26 09 1915 Kinzhuber Zyta 61/1
30. 10. 1897 Kleczewska Franciszka ur Masłowo
30 10 1897 Kleczewska Franciszka z d. 51/4
07 05 1927 Kleczewska Zofia 51/4 ur Sulęcinek
7. 9. 1894 Kleczewski Franciszek strażnik
07 09 1891 Kleczewski Franciszek 51/4 kolejarz
01 10 1906 Klopsch Anna z d. Berger 23
11 10 1872 Klopsch Emil 23 rolnik
11 08 1912 Klopsch Emilie 23
30 01 1878 Klopsch Emma z d. Lehmann 23
07 07 1907 Klopsch Ottp 23 robotnik rolny
05 05 1917 Klopsch Paul 23
25 12 1914 Klopsh Erna 23
26 10 1910 Klposch Marta 23
29 09 1875 Kluge Amanda z d. Heidrich 62 rolniczka
Kluge Andrzej rolnik
18 06 1912 Kluge Elza 62
11. 3. 1843 Kluge Karolina
17 09 1914 Kluge Kurt 62
*17 06 1907 Kluge Otto 62
17. 6. 1907r. Kluge Otto
14. 3. 1846r. Kłak Józef ur Nochówka
11. 11. 1896r. Kłak Józef
29.6 1856r. Kłak Maria ur. Orkowa
22. 1. 1895r. Kłak Maria
*14 03 1905 Kłopocka Józefa z d. Gabała 57/1
12 11 1906 Kłopocki Andrzej 57/1 robotnik
8. 11. 1931 Kłopocki Franciszek 57/1
25. 12. 1933 Kłopocki Kazimierz 57/1
* 27 02 1913 Knopf Leokadia 10/1 służąca
* 01 05 1904 Kobylińska Helena 54/2
* 09 09 1925 Kobylińska Sabina 54/2
* 13 08 1898 Kobyliński Bolesław 54/2 urzędnik kolejowy
* 06 06 1928 Kobyliński Jerzy 54/2
23 06 1921 Koch Anna
24. 08. 1888 Koch Ludwig gospodarz
15 09 1928 Koch Marian
17 10 1897 Koch Stanisława
*28 12 1915 Kociemba Antoni 61
*16 04 1914 Kociemba Elżbieta 61
*10 04 1895 Kociemba Katarzyna z d. Swiniarek 61
*16 11 1888 Kociemba Mieczysław 61 przemysłowiec
13 04 1853 Koepernick Luise rolnik
19 04 1748 Koepernick Samuel
1. 4. 1832 Koepernik Jan rolnik, ur Sulęcinek
21 11 1855 Kołodziejczak Andrzej
* 10 07 1932 Kołodziejczak Czesław 35, 78/1
* 01 09 1924 Kołodziejczak Edmund 35, 78/1
22 07 1901 Kołodziejczak Ignacy Powstaniec Wielkopolski, 2 Kompania Batalionu Średzkiego
19 08 1928 Kołodziejczak Jadwiga 45/3
Kołodziejczak Jakub
20 03 1858 Kołodziejczak Katarzyna z d. Pawlak
08 02 1931 Kołodziejczak Kazimierz 45/3
* 03 01 1921 Kołodziejczak Leon
19. 4. 1897r. Kołodziejczak Michał ur. Klęka
* 07 04 1892 Kołodziejczak Stanisław 35, 78/1 listonosz urzędnik państwowy
28 04 1894 Kołodziejczak Stanisława z d. Wielińska 35, 78/1
5. 8. 1888r. Kołodziejczak Stefan ur. Solec
24 12 1903 Kołodziejczak Sylwester 45/3 robotnik rolny
04 06 1899 Kołodziejczak Władysława z d. Kamińska 45/3
* 08 04 1923 Kołodziejczak Zofia 35, 78/1
Komorowska Józefa 46 służąca
25 11 1926 Konieczka Eugeniusz 10
27. 10. 1904r. Konieczka Władysława 10 służąca
KopernikTobiasz rolnik
01 04 1974 Koperska Władysława z d. Szelągiewicz 6
Korbik Antonina z d. Sobolewska 31
07 08 1878 Korbik Hieronim 31 urzędnik kolejowy
07 03 1914 Korbik Salomea 31
Korbik Władysław 31
11 12 1921 Korbik Zygfryd 31
19. 11. 1897r. Korwetke Emma
12 02 1914 Korwetke Fritz robotnik rolny
04 06 1896 Korwetke Maria kucharka
10. 11. 1918r. Korwetke Rarol
18. 1. 1884r. Kotecka Agnis
4. 4. 1908r. Kotecka Helena
5. 12. 1906r. Kotecka Pelagia
3. 9. 1909r. Kowalska Jadwiga ur. Chromiec
10. 10. 1874r. Kowalska Józefa ur. Zaborowo
21 03 1882 Kowalska Katarzyna 24
13. 12. 1920r. Kowalska Pelagia
14. 5. 1870r. Kowalski Antoni ur. Pysząca
8. 9. 1914r. Kowalski Antoni
03 10 1913 Kowalski Antoni 24 robotnik rolny
5. 8. 1922r. Kowalski Czesław
29 10 1909 Kowalski Jan 24 robotnik rolny
25. 9. 1918r. Kowalski Leon
25 08 1883 Kowalski Ludwik 24 robotnik rolny
20. 11. 1912r. Kowalski Piotr
25. 10. 1900r. Kowalski Stanisław ur. Zaborowo
20 09 1908 Kowalski Stanisław 24
17. 07. 1932 Kozłowska Cecylia 30
21 01 1926 Kozłowska Dorota 30
11 08 1924 Kozłowska Helena 30
30 07 1898 Kozłowska Joanna ur. Witaszyce
02 02 1923 Kozłowska Marianna 30
30 11 1896 Kozłowska Marianna z d. Młynek 30
28 08 1930 Kozłowska Teresa 30
20 01 1919 Kozłowska Zofia 30 robotnica
20 07 1894 Kozłowski Bolesław
08 10 1927 Kozłowski Edward 30
28 03 1914 Kozłowski Franciszek 30
11 07 1915 Kozłowski Ignacy 30
20 12 1916 Kozłowski Jan 30
21 09 1920 Kozłowski Józef 30 rob. przymusowy wywieziony
24 12 1885 Kozłowski Ksawery 30 rolnik
16 11 1918 Kozłowski Marian
06 02 1929 Kozłowski Marian 30
06 02 1936 Kozłowski Piottr 30
16 04 1934 Kozłowski Stanisław 30
Krajewska Helena
*01 01 1912 Krajewska Leonarda 54/2
* 01 08 1890 Krajewska Marianna z d. Kuhl 54/2 ur. Utrata
*04 02 1917 Krajewska Pelagia 54/2
*25 03 1913 Krajewski Franciszek student
*14 09 1886 Krajewski Michał 54/2 asystent kolejowy
17. 10. 1845r. Krajewski Piotr
*11 05 1915 Krajewski Władysław 54/2 Pseudonim „Kot”. Uczestnik Kampanii Wrześniowej. AK Okręg Poznań, Rejon Środa, placówka „Chaszcze”.
18 10 1922 Krakowski Marian 5 pasterz
2. 6. 1895r. Kramuszke
10. 10. 1887r. Kraśniewski Hedwig ur. Golina
24. 12. 1910r Kraśniewski Jan
22 01 1900 Kriger Rudolf 27 pracownik rolny
25 03 1830 Krohn Beniamin ur Borowo
9. 3. 1904r. Kruszyna Gertruda
8. 9. 1866r. Kruszyna Petronela
* 25 06 1929 Książek Henryk 42/2
* 12 03 1932 Książek Honorata 42/2
* 06 12 1930 Książek Mieczysław 42/2
* 07 03 1928 Książek Zofia 42/2
5. 3. 1925r. Kubasik Czesława
19. 9. 1895r. Kubasik Michał ur. Grodzisko
13. 1. 1901r Kubasik Weronika
6. 6. 1926r. Kubasik Władysław
*16 11 1876 Kubiak Andrzej 71 rolnik, ur. Solec
1. 10. 1886r. Kubiak Edmubd ur. Pięczkowo
*11 10 1908 Kubiak Edward 71 robotnik rolny
23. 4. 1916r. Kubiak Helena ur. Ameryka
*21 11 1880 Kubiak Katarzyna z d. Kołodziejczak 71
24 09 1915 Kubiak Klemens 71 ur. Ameryka
9. 1849r. Kubiak Marianna ur. Ruszkowo
17. 1. 1905r. Kubiak Marianna ur. "Sacz"
3. 6. 1880r. Kubiak Władysław ur. Pięczkowo
25. 06. 1898 Kubiak Władysława ur Mieszków, nauczycielka
* 09 07 1912 Kucbuch Janina 61/2 służąca
* 02 10 1903 Kucbuch Katarzyna z d. Ratajska 61/2
24. 02. 1933 Kucbuch Kazimiera 61/2
* 28 12 1907 Kucbuch Stefan 61/2 robotnik rolny
* 28 07 1932 Kucbuch Stefania 61/2
* 23 09 1881 Kuczbuch Jadwiga z d. Majewska 61/2
* 24 08 1916 Kuczbuch Marianna 61/2
* 23 05 1914 Kuczbuch Stanisław 61/2 robotnik rolny
7. 10. 1865r. Kudzia Józef rolnik, ur. Zawoje
15. 12. 1900r. Kudzia Stefan
4. 6. 1860r. Kudziak Wiktoria
*11 03 1939 Kujawa Gabriel 72
*004 11 1914 Kujawa Julianna z d. Juszczak 72
*28 05 1932 Kujawa Krystyna 72
*10 10 1899 Kujawa Stanisław 72 Powstaniec Wielkopolski
02 09 1884 Kupke Berta Luise
23 12 1923 Kupke Elza 21
9. 1. 1888r. Kupke Emma
29. 6. 1850r. Kupke Fridich
26 09 1920 Kupke Gerta 21
02 05 1922 Kupke Hildegarda 21
15 03 1895 Kupke Marta z d. Szulc 21 rolniczka
25 9 1918 Kupke Otto ur Sulęcinek
23 6 1916 Kupke Regina ur Poznań
14 6 1914 Kupke Selma ur Warberg
Kupke Wilhelm
24. 8. 1881r. Kurda Kamil
*26 04 1922 Kutzbuch Regina 61/2
7 9 1876 Kwaśniewska Antonina ur. Chwaliszewo
17 12 1907 Laboch Antoni 79/2
24. 5. 1892r. Lagódka Anna
11. 5. 1883r. Lagódka Jan gospodarz
5. 5. 1912 Lagódka Leon
2. 10. 1919r. Lagódka Pelagia
30 06 1895 Langner Stefan płk 61/1 Żołnierz walczący w I Wojnie Światowej oraz uczestnik Wojny Polsko- Bolszewickiej 1939- dowódca saperów armii Łódz i Warszawa. Więziony w oflagu VII w Murnau. Odznaczony Orderem Polonia Restituta i dwukrotnie Orderem Krzyża Wojennego Virtuti Militari.
09 03 1889 Lasota Franciszek 14 robotnik
20 10 1887 Lasota Marianna z d. Miciuda 14
27. 2. 1880r. Laude Paul Poznań
10 06 1912 Lehmann Paula z d Hauch
2. 2. 1884r. Lehmann Wanda ur. Skrzynki
23. 2. 1883 Lemann Wilhelm
11. 11. 1900 Lesbiarowski Piotr sitarz, ur. Częstochowa
08 01 1872 Lesiczka Antoni 35 robotnik rolny
Lesiczka Genowefa 4/2, 35
Lesiczka Józef 4/2, 50/4
* 23 01 1907 Lesiczka Karol 4/2, 50/4 ślusarz
* 28 06 1901 Lesiczka Katarzyna 35
14 04 1936 Lesiczka Leokadia 3
21 03 1904 Lesiczka Maria 4/2 robotnica
* 21 03 1904 Lesiczka Marianna 35
* 01 04 1909 Lesiczka Walenyy 4/2, 50/4 robotnik rolny
Lesiczka Zofia
10 06 1893 Lis Antoni 15 rolnik
09 10 1924 Lis Bogumiła 15
26 08 1879 Lis Marianna z d. Kończal 15
* 16 08 1912 Lissetty Rozalia 61/1 służąca
28. 12. 1900 Litke Agnieszka
13 02 1914 Litke Jadwiga z d. Skotarczyk 37
04 03 1901 Litke Kazimierz 15
13 08 1904 Litke Ludwik 14 więzień obozu koncentracyjnego w Dorze
24 03 1905 Litke Maria 15
1. 8. 1906 Litke Marianna
02 04 1908 Litke Stanisław 15
20 07 1934 Litke Stefan 37 Jako dziecko deportowane do Alzacji w latach 1944-45
17 11 1936 Litke Teofil 37 Jako dziecko deportowane do Alzacji w latach 1944-45
06 02 1903 Litke Walenty 15
30 03 1914 Litke Wincenty
23. 6. 1902r. Litke Wladysława
18. 6. 1908r. Litke Władysław
12 12 1904 Loga Maria 6 służąca
16. 3. 1893r. Lorenz Antoni
3. 1. 1903r. Lorenz Apolonia
28. 11. 1894r. Lorenz Gertruda
22. 6. 1924r. Lorenz Helena
11.3. 1923r. Lorenz Jan ur. Chwałkowo
06 05 1877 Lyskawa Antonina 46 służąca
23. 03. 1938 Ł H 73/2
13. 12. 1936 Ł J 73/2
5. 10. 1894r. Ławniczak Franciszek ur. Brzezie
27. 3. 1896r. Ławniczak Helena ur. Brzezie
30 06 1910 Łęcka Anna z d. Rokita 34/1
19 05 1932 Łęcka Joanna 34/1
17 12 1930 Łęcka Teresa 34/1
24 06 1908 Łęcki Władysław rolnik
*04 04 1910 Łopaczewska Helena z d. Matelska 73/2 robotnica rolna
*04 10 1933 Łopaczewska Stanisława 73/2
Łuczak Marcin
04 09 1846 Łukaszewska Rozalia z d. Kubusz 22 ur. Śmieszkowo
22. 07. 1936 M A 12
23. 10. 1934 M K 51/3
14. 02. 1930 M W 43
23. 03. 1931 M Z 43
23 12 1821 Macus Dorota
17 09 1868 Maćkowiak Michał 13 robotnik rolny
26. 5. 1921r. Majkowska Anna
1. 6. 1919 Majkowska Cecylia
4. 11. 1914r. Majkowska Józefa
Majkowska Stanisława zd Michalak
4. 1. 1910r. Majkowski Jan
6. 5. 1908r. Majkowski Ludwik
13. 10. 1876r. Majkowski Marcin rolnik
26. 5. 1921r. Majkowski Stanisław
21 071916 Małecki Stefan 7/1 robotnik rolny
25 04 1887 Małysz Jan 61
5. 7. 1894r. Marciniak Anna
14 04 1933 Marciniak Edward 51/3
26. 1. 1893r. Marciniak Franciszek
03 10 1902 Marciniak Gustaw 51/3 pracownik kolejowy
16. 6. 1825r. Marciniak Janina
04 03 1908 Marciniak Marianna z d. Makowiak 51/3
2. 9. 1927r. Marciniak Stefan
23 3 1902 Marcinkowski Anton ur Gajewo, zarządzający
* 03 02 1933 Marcinowska Maria 53
* 09 12 1930 Marcinowska Regina 53
* 21 04 1909 Marcinowska Zofia z d. Szelejewska 53 ur Herne
17. 8. Marcinowski Ludwik Gaj
01 11 1898 Marcinowski Marcin 53 ur. Gaj. Brał udział w I Wojnie Światowej, Wojnie Polsko- Bolszewickiej, właściciel mleczarni, rolnik. kupiec.
Markiewicz Bartłomiej rolnik
* 23 08 1936 Maryniak Eugeniusz 58/2
*2o 12 1884 Maryniak Jan 63/2 ur. Trzcinica
* 05 07 1906 Maryniak Jan 50/4, 58/2
*17 11 1884 Maryniak Katarzyna z d. Słupianek 63/2 Laski
* 23 04 1909 Maryniak Stanisław 63/2 czeladnik piekarski, ur. Blumenthal
*01 11 1929 Maryniak Tadeusz
15. 12. 1917r. Maryniak Wanda
* 20 06 1910 Maryniak Władysława z d. Kamińska 50/4 ,58/2
25. 1. 1925r. Maślińska Helena
13. 11. 1922r. Maślińska Wanda
27. 9. 1920r. Maśliński Edward
6. 11. 1923r. Maśliński Stanisław
*25 04 1931 Matelska Helena 73/1
* 01 09 1907 Matelska Maria z d, Kasprzak 73/1 ur. Połażejewo
*08 01 1866 Matelski Antoni 73/2 robotnik rolny
*26 09 1902 Matelski Michał 73/1 rolnik, ur. Winnagóra
* 23 04 1875 Matuszewska Stanisława d. Zygmuntowska 74, 75/2
12. 6. 1864r. Matuszewski Antoni
6. 3. 1896r. Mener Józef
17. 02. 1902r. Mener Kazimiera ur. Żydowo
4. 12. 1899r. Michalska Barbara
21. 3. 1868r. Michalska Józefa
11. 3. 1900 Michalska Klara
05 08 1910 Michalska Marianna z d. Grobelna 47
12. 4. 1908r. Michalski Józef
22. 2. 1866 Michalski Maciej
2. 10. 1905r. Michalski Stefan
23. 8. 1872 Mieszala Michał rolnik, ur. Kotowo
4. 6. 1906 Mieszała Antoni ur. Fabianowo
6. 3. 1913 Mieszała Helena
6. 12. 1881r. Mieszała Wiktoria ur Fabianowo
Mikołajczak Józef
5. 4. 1908 Miler M służąca, ur. Konarskie
01 04 1881 6 02 1884 Młynek Agnieszka z d. Surdyk 12
15 01 1902 Młynek Antonina z d. Biedalak 12
13 06 1855 Młynek Antonina z d. Litke 12
18 10 1934 Młynek Barbara 12
07 09 1893 Młynek Franciszek 12 robotnik rolny
10 01 1901 Młynek Janina 32
01 01 1896 Młynek Kazimierz 32 rolnik
16 09 1925 Młynek Marianna 12
23 09 1888 Młynek Michał 32 fryzjer
27 08 1888 / 90 Młynek Stefan 12 rolnik
Młynek Tomasz rolnik
02 10 1857 Młynek Waleria z d. Bobrowska 32 rolniczka
04 11 1920 Młynek Wanda 12
22 04 1938 Młynek Zygmunt 12
*11 02 1920 Młyńska Antonina 60/1
* 19 06 1884 Młyńska Antonina z d. Węgrzyn
*24 04 1923 Młyńska Waleria 60/1
* 27 03 1926 Młyński Józef 60/1
01 10 1930 Mnich Tadeusz 49
10 11 1900 Mnich Waleria z d. Pelczyk
04 12 1905 Mnich Walerian robotnik
23 11 1931 Mnich Zenon 49
28. 11. 1895r. Moślińska Franciszka
11. 11. 1890r. Mośliński Stanisław kolodziej
03 08 1938 Muszyńska Czesława 43
23. 11. 1890r. Muszyńska Katarzyna
10. 11. 1890r. Muszyńska Katarzyna zd. Kończal 43 ur. Brodowo
01 03 1914 Muszyńska Kazimiera 43
14 05 1862 Muszyńska Magdalena z d. Kowalska 42/1
12 12 1899 Muszyńska Pelagia z d. Kozak 43
01 06 1919 Muszyńska Róża z d. Zawisła
01 06 1919 Muszyńska Róża zd Zawisła 45/4
13 12 1927 Muszyńska Zofia 43
16 08 1918 Muszyński Antoni 43
10 11 1888 Muszyński Antoni 43 rolnik, ur. Solec
16 01 1854 Muszyński Antoni 42/1 rolnik
26 05 1924 Muszyński Bronisław 43
27 03 1913 Muszyński Czesław 43
29. 9. 1895r. Muszyński Franciszek robotnik, ur. Solec
15 04 1917 Muszyński Jan 43
09 12 1905 Muszyński Ksawery 42/1
30 10 1932 Muszyński Ludwik 43
16 11 1919 Muszyński Marian 43
02 04 1915 Muszyński Stanisław 43 01 11 1944- 01 04 1945 więzień obozu hitlerowskiego
25 07 1936 Muszyński Stefan 43
02 04 1915 Muszyński Tadeusz 43
26 03 1921 Muszyński Wiktor 43
16 11 1928 Muszyński Zenon 43
25. 01. 1939 N W 5
3. 1. 1908r. Napierała Leon Pławce
1. 4. 0907r. Nawracała Leokadia
6. 5. 1904r. Nawracała Zofia
2. 4. Nawrocka Franciszka
26. 8. 1922r. Nawrocka Maria
28.9. 1881r. Nawrocki Franciszek ur. Garby
7. 7. 1918r. Nawrocki Ignacy
08 11 1922 Nawrot Leokadia 40
25 06 1881 Nawrot Piotr 40 kolejarz
06 04 1894 Nawrot Stanisława z d. Bartkowiak 40
8. 9. 1848r. Nemann Gottlib
*08 09 1848 Neuman Bogumił 58/1
*26 04 1962 Neumann Anne z d . Happe 58/1
*10 03 1921 Neumann Elle 75/1
* 31 10 1894 Neumann Ernst 75/1 rolnik
*27 03 1927 Neumann Gertruda 75/1
*26 11 1930 Neumann Heina 75/1
*02 10 1895 Neumann Jadwige 75/1
*30 10 1923 Neumann Karol 75/1
2. 10. 1925r. Nędza Helena
5. 3. 1901r. Nędza Katarzyna
7. 1. 1903r. Nędza Stanisław
16. 10. 1910 Niedzielska Anna 12
01 10 1931 Niemier Eugeniusz 14
01 08 1906 Niemier Marianna z d.Litke 14
30 06 1930 Niemier Mieczysław 14
14 05 1907 Niemier Władysław 14
11 06 1938 Niemier Włodzimierz 14
18 02 1935 Niemier Zbigniew 14
Niewiejska Helena służąca
Nitzke Gotlib rolnik
06 06 1868 Norkiewicz Antonina z d. Kaczmarek
25 01 1939 Norkiewicz Bogumiła 5
19. 7. 1926r. Norkiewicz Czesław
01 09 1934 Norkiewicz Danuta 5
17 03 1934 Norkiewicz Józef 52
22 02 1901 Norkiewicz Józef 52 robotnik rolny
04 08 1907 Norkiewicz Ludwik 5
10 07 1928 Norkiewicz Maria 52
15 08 1910 Norkiewicz Maria z d. Urbas 5
14 12 1899 Norkiewicz Pelagia z d. Kołodziejczak 52
12 01 1860 Norkiewicz Sebastian 5 rolnik
12 04 1930 Norkiewicz Zofia 52
31 05 1910 Norkiewivz Feliks 5
*17 05 1914 Nowacka Antonina 5
*16 05 1880 Nowacka Antonina z d Hałupniczak 57/2
Nowacka Cecylia 61/1 pokojowa
*11 03 1906 Nowacka Józefa z d. Błarzejczyk 60/3
*01 01 1912 Nowacka Leonarda z d. Krajewska 54/1
*13 01 1978 Nowacka Marianna z d. Bagnerowska 54/1
*07 08 1931 Nowacka Stefania 54/1
*24 02 1936 Nowacka Teresa 54/1
ur. 8. 10. 1904r. Nowacka Teresa z d. Strachanowska Krawcowa, ur. Kcynia
*20 11 1910 Nowacka Waleria 54/1
* 17 06 1906 Nowacki Antoni 60/3 rolnik
*18 01 1915 Nowacki Bronisław 54/1
*19 05 1933 Nowacki Czesław 60/3
*23 05 1916 Nowacki Czesław 53 robotnik rolny
*18 03 1911 Nowacki Józef 57/2
*17 01 1921 Nowacki Kazimierz 54/1
* 29 05 1930 Nowacki Ludwik 60/3
* 11 02 1913 Nowacki Stanisław 54/1
* 06 12 1905 Nowacki Stefan 54/1
* 24 12 1879 Nowacki Walenty 54/1 kolejarz
*22 08 1932 Nowacki Zdzisław 54/1
*03 08 1939 Nowaczyk Sabina 54/1
24. 8. 1919r. Nowak Ignacy ur. Kijewo
24. 8. 1919r. Nowak Ignacy ur. Kijewo
24. 2. 1922r. Nowak Kazimiera ur. Kijewo
8. 12. 1913r. Nowak Marian ur. Kijewo
20. 9. 1872r. Nowak Michał gospodarz, ur. Kijewo
24. 1. 1821r. Nowak Teofil ur. Kijewo
Nowak Wanda 31. 7. 1917r. ur. Kijewo
01 01 1875 Nowicka Franciszka 19/3 robotnica rolna
18 08 1902 Nowicka Maria 19/3 ekspedientka
16 09 1916 Nowicka Marianna 16 służąca
Okoniewski Wincenty
30 11 1888 Olszak Andrzej Zaginął I Wojnie Światowej ,służył w 7 pułku piechoty 3 kom 121 dywizji frontu zachodniego.
9. 2. 1896r. Organiściak Apolonia
29. 4. 1925r. Organiściak Stanisława
*16 01 1901 Orzechowska Agnieszka z d. Śmigaj 69/2
*25 11 1928 Orzechowska Łucja 69/2
*10 09 1930 Orzechowska Stanisława 69/2
*11 10 1899 Orzechowski Stanisław 69/2 Powstaniec Wielkopolski, bombardier 15 pułku artylerii lekkiej, uczestnik Wojny Bolszewickiej.
3. 9. 1920r. Osińska Jadwiga
18. 9. 1896r. Osińska Stanisława
1. 10. 1922r. Osiński Edmund
28. 3. 1889r. Osiński Stanisław kolejarz
Ostafin Anna z d. Rosińska 61
*13 04 1878 Ostafin Stanisław 61 ziemianin
20. 08. 1937 P Irena 6
28. 01. 1938 P J 26
*03 05 1903 Pachcińska Stanisława z d. Pawlak 57/1
*20 07 1929 Pachcińska Zenona 57/1
*05 04 1902 Pachciński Stanisław 57/1 robotnik telegraficzny
*13 11 1927 Pachciński Zbigniew 57/1
13. 1. 1906 Paczyński Józef
Paczyński Ludwik rolnik
13. 1. 1881r. Paluszkiewicz
31 01 1934 Paluszkiewicz Kazimiera 26
21 05 1936 Paluszkiewicz Maria 26
2. 8. 1886r. Paluszkiewicz Maria zd, =. Grześkowiak ur. Nosków
17 04 1932 Paluszkiewicz Stanisław 26
08 01 1901 Paluszkiewicz Teodora z d. Pawłowicz 26
13 08 1930 Paluszkiewicz Tersa 26
11 12 1906 Paluszkiewicz Tomasz 26 robotnik
13 04 1929 Paluszkiewicz Władysław 26
04 12 1914 Papior Jan 12 pracownik
11. 12. 1903r. Pawelczak Jadwiga
27 12 1920 Pawlak Jan Przymusowy robotnik wywieziony do Niemiec w latach 06 1941- 03 1945
12. 4. 1889r. Pawlak Albert ur. Nadziejewo
14. 5. 1855r. Pawlak Anton ur. Skoraczew
25. 9. 1877r. Pawlak Franciszek ur. Gola
19. 5. 1878r. Pawlak Jan
15. 12. 1907r. Pawlak Jan
21 6 1887 Pawlak Jan ur. Nadziejewo
14. 8. 1874r. Pawlak Rozalia ur. Kostrzyn
03 10 1908 Pawlak Stanisław 16 robotnik rolny
21 10 1856 Pawlak Teofila 76/3
12. 11. 1891r. Pawlak Walentin ur. Nadziejewo
30 04 1933 Pawłowicz Czesław 26
07 02 1931 Pawłowicz Jan 26
08 05 1902 Pawłowicz Stanisława 26 służąca
26. 9. 1903r. Pawłowska Jadwiga
18 07 1928 Pawłowska Joanna 29
07 12 1925 Pawłowska Kazimiera 29
06 06 1901 Pawłowska Magdalena z d. Szmania 29 ur. Brodowo
8. 8. 1866r. Pawłowska Marianna ur. Sulęcin
2. 12. 1906r. Pawłowska Pelagia ur. Sulęcin
23 11 1908 Pawłowski Andrzej 27 pracownik
07 08 1924 Pawłowski Bolesław 29
01 09 1936 Pawłowski Bronisław 29
22 11 1887 Pawłowski Franciszek 29 rolnik
14. 3. 1860r. Pawłowski Józef ur. Roguska
12 01 1871 Pelczyk Antoni 49 rolnik
17 08 1927 Pelczyk Bronisława 49
08 07 1925 Pelczyk Czesław 49
15 01 1911 Pelczyk Franciszek 49
12 11 1920 Pelczyk Jan 49
19. 3. 1876r. Pelczyk Maria zd. Organiściak Gądki
03 07 1890 Pelczyk Marianna z d. Łapińska 49
11 03 1923 Pelczyk Pelagia 49
30. 8. 1898r. Pelczyk Stefan ur. Dachowa
10. 11. 1900r. Pelczyk Waleria
* 30 03 1898 Petral Berta z d . Schetz 64
* 18 03 1924 Petral Bronisław,Kurt 64
* 27 03 1892 Petral Karol 64 rolnik
*23 03 1921 Petral Karol Wilhelm 64
*10 05 1929 Petral Marta Irena 64
15. 6. 1914r. Pfaifer Rozalia ur. Zawoje
* 14 02 1908 Pfeiffer Hubert 61/1 rolnik, dzierżawca Kopczynowa
30. 11. 1899r. Piechnik Józef ur. Babin
5. 2. 1902r. Piechnik Katarzyna
6. 9. 1928r. Piechnik Stanisław
7. 7. 1926r. Piechnik Teresa
08 10 1919 Piechowiak Edward 45/1
05 02 1925 Piechowiak Florian 45/1
19 03 1915 Piechowiak Helena 45/1 ekspedientka
08 07 1926 Piechowiak Marian 45/1
28 09 1889 Piechowiak Michał 45/1 rolnik
01 05 1939 Piechowiak Monika 45/1
24 12 1928 Piechowiak Seweryna 45/1
17 11 1935 Piechowiak Teresa 45/1
03 10 1900 Piechowiak Wiktoria z d. Biernat 45/1
08 02 1901 Pietrzak Czesław 25 robotnik
29 02 1936 Pietrzak Ewa 6
15 06 1908 Pietrzak Jan 1/1 robotnik rolny
03 08 1912 Pietrzak Katarzyna 1/1
02 04 1882 Pietrzak Katarzyna z d.Andrzejczak 1/1
02 02 1914 Pietrzak Maria 1/1
21 10 1915 Pietrzak Marta z d. Barczak 1/1
29 11 1937 Pietrzak Seweryn 1/1
30. 10. 1914 Pietrzak Stanisław 12
18 10 1884 Pietrzak Stanisław 1/1 zagrodnik
03 03 1910 Pietrzak Stanisław 1/1 Ułan, uczestnik Kampanii Wrześniowej
01 04 191 Pietrzak Zofia z d. Rybka
23. 2. 1882r. Piotrkowska Marianna
28. 8. 1908r. Piotrkowska Wanda
30. 7. 1912r. Piotrkowski Brunon ur Berlin
5. 1. 1910r. Piotrkowski Jan ur Berlin
23. 9. 1922r. Piotrkowski Kazimierz
21. 4. 1885r. Piotrkowski Władysław zwrotniczy
17. 04. 1903 Piskorska Maria nauczycielka
24 05 1925 Piszke Czesława 19/1
01 02 1884 Piszke Franciszka z d. Przybylska 19/1 ur Bieganowo
02 01 1921 Piszke Konrad 19/1
25 07 1933 Piszke Krystyna 19/1
23 03 1911 Piszke Marianna 19/1 robotnica rolna
17 07 1919 Piszke Michał 19/1
29 09 1931 Piszke Narcyz 19/1
04 05 1877 Piszke Ryszard 19/1 pracownik kolejowy
19 12 1909 Piszke Seweryna 19/1
07 07 1917 Piszke Stefania 19/1
18 07 1931 Piszke Tadeusz 19/1
17. 5. 1913r. Płocieniczak Helena
15. 2. 1886r. Płucieniczak Franciszka
25. 10. 1909r. Płucieniczak Leokadia
07. 02. 1905 Podkomski Edward uczeń piekarski
7. 7. 1881 Preis Stefan ur Pigłowice
11. 2. 1926 Prubała Florian
11. 8. 1899r. Prubała Marianna zd. Lis
15. 6. 1903r. Prubała Władysław robotnik, ur. Sulęcin
02 08 1905 Przybylska Aniela z d. Reimann 22
28 04 1936 Przybylska Irena 22
29 11 1902 Przybylski Franciszek 22 rolnik, uczestnik Kampanii Wrześniowej, jeniec wojenny.
04. 09. 1895 Przydryga Marjanna nauczycielka ur Zaniemyśl
14. 3. 1855r. Psyk Józef ur Solec
21. 7. 1900r. Psyk Stefan
14 10 1874 Ptaszyk Jadwiga z d. Borowska 7/2
15. 11. 1902r. Ptaszyk Karol
26. 5. 1900r. Ptaszyk Marjanna
30. 11. 1872r. Ptaszyk Walenty 7/2 rolnik, ur Ługi
10. 09. 1936 R J 50/5
04. 02. 1939 R L 50/5
10 07 1905 Raczak Henryk 14
23. 12. 1900 Raczak Władysław
Radziejewski Antoni
09 06 1898 Radziejewski Jan Powstaniec Wielkopolski
29. 5. 1890r. Ratajczak Antoni ur Klęka
4. 4. 1891r. Ratajczak Antonina ur. Witowo
6. 11. 1914r. Ratajczak Helena ur. Essen
6. 6. 1893r. Ratajczak Leon ur. Klęka
4. 7. 1902r. Ratajczak Marcin ur. Klęka
04 07 1902 Ratajczak Marianna 50/5
18. 1. 1864r. Ratajczak Marianna ur. Klęka
12 07 1907 Ratajczak Marianna z d. Słomińska 50/5
1. 3. 1886r. Ratajczak Stanisław
08 05 1904 Ratajczak Stanisław 50/5 robotnik rolny
7. 5. 1904r. Ratajczak Stanisław ur. Klęka
13 10 1897 Rauk Piotr 42/2 emeryt
15 04 1937 Rauk Tadeusz Józef 42/2
7. 8. 1903r Raupert Erik
* 27 09 1927 Refermat Janusz 51/1
* 09 11 1919 Refermat Leokadia 51/1
*28 02 1912 Refermat Leon 51/1
* 02 12 1857 Refermat Marianna z d.Korcz 51/1
* 07 04 1917 Refermat Stanisław 51/1
* 17 12 1884 Refermat Wiktoria z d. Prusak 51/1
5. 12. 1843r. Reich Gotlib
21. 9. 1919r. Reiman Anna
21 09 1919 Reiman Anna 22
6. 6. 1908r. Reiman Antoni
02 05 1914 Reiman Bernard 22
31. 12. 1901r. Reiman Łucja
18. 10. 1903r. Reiman Maksymilian
30. 6. 1876r. Reiman Marianna ur Śmieszkowo
02 08 1905 Reimann Aniela 22
16 09 1910 Reimann Jadwiga 22
12 12 1877 Reimann Tomasz 22 rolnik, ur. Kembłowo
27 06 1922 Reimann Władysław 22
*23 03 1885 Rejmenciak Franciszek 63/3 robotnik
*06 10 1898 Rejmenciak Jadwiga 63/3 handel art. kolonialnymi, ur. Garby
29 7 1858 Riger Paul Żydowo
15 6 1907 Ritter Alojzy
11 5 1917 Ritter Franciszka
3 3 1912 Ritter Gabryel
23 12 1919 Ritter Jan
12 12 1885 Ritter Marianna
27 4 1878 Ritter Stanisław krawiec
10 5 1923 Ritter Zofia
* 23 04 1861 Rogacka Aleksandra z d. Kościelska 61/1
10 10 1887 Rokita Barbara z d. Durczak 34/2
15 09 1917 Rokita Helena 34/2
14 05 1883 Rokita Jan 34/2
22. 8. 1879r. Roll Karolina zd. Kluge
7. 11. 1877r. Roll Otto ur Borowo
21. 11. 1906r. Roll Otto
24. 12. 1906r. Rosłaniec Jan służący, ur. Warszawa
Rozmiarek Szymon rolnik
*10 02 1931 Rudnik Anna 63/1
*22 02 1925 Rudnik Czesław 63/1 W II wojnie Ś. żołnierz gen Maczka
*29 03 1924 Rudnik Elżbieta 63/1
*07 11 1904 Rudnik Emma z d . Kluge 63/1
* 21 01 1904 Rudnik Franciszek 63/1 listonosz
*17 05 1927 Rudnik Wiktor 63/1
*03 04 1879 Rudnik Wojciech 63/1 agent pocztowy
*08 03 1933 Rudnik Zofia 63/1 ur. Laski
31 12 1894 Rutkowska Agnieszka z d. Tymkowska 50/1 ur. Cielcza
13 08 1928 Rutkowski Bronisław 50/1
23 07 1921 Rutkowski Franciszek 50/1
02 06 1892 Rutkowski Jan 50/1 kolejarz, ur. Witowo
08 04 1920 Rutkowski Jan 50/1
26 04 1924 Rutkowski Władysław 50/1
2. 4. 1853r. Ruzek Julianna ur. Konarskie
29. 7. 1894r. Ruzek Marta ur. Ruszkowo
13, 9. 1866r. Ruzek Michał kowal
25.9. 1899r. Ruzek Władysława Konarskie
04 11 1916 Rybka Pelagia 6
01 03 1889 Rybka Pelagia z d. Ratajczak 6 rolniczka
01 04 1914 Rybka Zofia z d. Pietrzak 6
19 7 1891 Rychlewska Ludwika ur. Solec
17 12 1919 Rychlewska Teresa ur. Solec
18 02 1923 Rychlewski Kazimierz ur. Sulęcinek
18 8 1892 Rychlewski Stanisław robotnik, ur. Solec
Rydel Kacper rolnik
13 11 1856 Rzepczyk Andrzej 46 rolnik
18. 5. 1900r. Rzepczyk Aniela
24. 4. 1902r. Rzepczyk Antonina
28 10 1937 Rzepczyk Barbara 82 Urzędnik pocztowy
* 16 10 1908 Rzepczyk Leokadia z d. Zenker 82 agentka pocztowa
12 09 1868 Rzepczyk Michalina z d. Sarbinowska 46
08 12 1893 Rzepczyk Tomasz 46 robotnik rolny
9. 12. 1893r. Rzepczyk Tomasz
8. 08. 1906r. Rzepczyk Wawrzyn
28. 05. 1935 S M 70/1
31. 08. 1935 S T 55
21. 09. 1934 S T 9
19. 06. 1938 S W
3. 3. 1907 Schatz Bruno
*14 03 1869 Schatz Marta z d Pfeiffer 64
28. 3. 1852r. Schatz Wilhelm
11. 11. 1889r. Schenfeld Frida
13. 5. 1892r. Schenfeld Hermann
21. 9. 1858r. Schenfeld J.
19. 4. 1897r. Schenfeld Klara
22. 1. 1873r. Schich Emilie zd. Tetzlaf
1821- 1854 Schoenfeld Friedrich
1838 Schonfeld Julianna
24 05 1792 Schonfeld Andreas
1730 Schonfeld George
1802 Schonfeld Martin
24 11 1821 Schonfeld Samuel
10 03 1878 Schulz Hulda
19 09 1908 Schulz Karol 21 robotnik rolny
4. 3. 1887r. Sikora Klara
08 01 1903 Sikorska Maria z d. Kubiak 9 nauczycielka
11 08 1932 Sikorski Jerzy 9
11. 2. 1879r. Silbernagel Gustaw ur. Sroczewo
31. 8. 1869r. Skorubski Emil ur. Jeziory
22 4 1902 Skotarczak Gertruda
13 06 1881 Skotarczyk Agata z d. Krugel 37
19 07 1908 Skotarczyk Albert 21 rolnik
15 08 1938 Skotarczyk Bernadeta 21
04 10 1929 Skotarczyk Edmund 39/1
22 04 1902 Skotarczyk Elma z d. Krause 39/1
11 11 1919 Skotarczyk Elżbieta 37
02 03 1931 Skotarczyk Eugeniusz 39/1
01 10 1874 Skotarczyk Franciszek 37 rolnik
15 03 1895 Skotarczyk Gerta z d. Kupke 21 rolniczka
04 06 1926 Skotarczyk Jan 39/1
05 02 1905 Skotarczyk Józef 37 robotnik
02 12 1906 Skotarczyk Paweł 37 robotnik
04 08 1912 Skotarczyk Ryszard 37 robotnik
29 08 1889 Skotarczyk Stefan 39/1 handlarz, kupiec
02 07 1934 Skotarczyk Stefan 37
08 03 1918 Skotarczyk Teodor 37
19 07 1908 Skotarczyk Wojciech 37 robotnik rolny
* 27 01 1893 Słocińska Franciszka z d. Klecha 28
* 04 06 1931 Słocińska Janina 28
20 10 1924 Słocińska Wanda 28
* 20 01 1954 Słocińska Weronika z d. Orczykowska 28
04 11 1928 Słociński Stanisław 28
* 23 05 1918 Słoczyńska Zofia 28
*07 06 1926 Smolińska Cecylia 67
*14 03 1908 Smolińska Józefa z d. Gajewska 67
*03 12 1931 Smolińska Łucja 67
*27 02 1939 Smolińska Teresa 67
*24 09 1924 Smoliński Edmund 67
*01 11 1895 Smoliński Maksymilian 67 rolnik
02 04 1916 Sobczak Stanisław 16 robotnik rolny
30. 4. 1912r. Sobczyńska Władysława służąca, ur. Zduńska Wola
15 9 1909 Sobkowiak Franciszek ur. Murzynowo Leśne
6 6 1918 Sobkowiak Julianna ur. Murzynowo Leśne
8 8 1886 Sobkowiak Marjanna ur. Białe Piątkowo
17 7 1905 Sobkowiak Marjanna ur. Murzynowo Leśne
30 10 1924 Sobkowiak Mieczysława ur. Sulęcinek
18 6 1914 Sobkowiak Pelagia ur. Murzynowo Leśne
1. 5. 1878 Sobkowiak Piotr ur. Murzynowo l.
11 11 1910 Sobkowiak Stanisław Murzynowo Leśne
*20 01 1897 Socha Jan 76/1 rolnik kierownik gospodarstwa
*21 06 1928 Socha Józef 76/1
* 12 02 1926 Socha Mieczysław 76/1
* 17 02 1922 Socha Roman 76/1
*19 08 1897 Socha Stefania z d Łach 76/1
11 11 1929 Socha Władysław 76/1
*11 11 1929 Socha Władysław
*02 05 1932 SochaEdward 76/1
Sonnenberg Emma 22
Sonnenberg Gustaw 22 rolnik
*20 05 1926 Sowińska Helena 55
*05 02 1924 Sowińska Irena 55
*27 11 1919 Sowińska Leokadia 55 ur Pierzchno
*17 10 1904 Sowińska Leokadia z d. Bobrowska 70/1
*03 12 1930 Sowińska Łucja 55
*25 03 1911 Sowińska Maria 55 ur, Pierzchno
*05 09 1891 Sowińska Maria z d. Hebel 55
25. 3. 1911r. Sowińska Marianna ur. Pierzchno
*09 12 1913 Sowiński Jan 55 ur. Pierzchno
* 18 03 1887 Sowiński Józef 55 kolejarz, urzędnik
*05 10 1933 Sowiński Julian Franciszek 55
*17 12 1926 Sowiński Mieczysław 55
25. 7. 1910r. Sowiński Stefan ur. Pierzchno
Sprenger Fryderyk rolnik
1993r. Stachorowski Jan
16 04 1937 Stachowiak Benon 7/1
14 03 1929 Stachowiak Edmund 7/1
27 02 1927 Stachowiak Helena 7/1
26 05 1900 Stachowiak Marianna z d. Ptaszyk 7/1
13 05 1895 Stachowiak Piotr 7/1 rolnik, ur. Czerlejnko
28 04 1906 Stachowiak Stanisława z d. Małecka
29 08 1935 Stachowiak Tadeusz 7/1
24 4 1881 Stachowska Jadwiga ur. Komorze
5 4 1881 Stachowski Wojciech ur. Potarzyce
27. 12. 1878r. Stalec Józef gos[pdarz
13. 4. 1913r. Stalec Kazimierz
23. 10. 1919r. Stalec Marcin
9. 10. 1884r. Stalec Marianna
22. 2. 1911r. Stalec Stefania
11. 2. 1917r. Stalec Władysław
23. 12. 1900r. Staszak Franciszek gospodarz, ur Krzykosy
9. 2. 1900r. Staszak Franciszka zd. Walczak
21. 7. 1852r. Staszak Jakub wymiernik, ur Krzykosy
2. 5. 1925r. Staszak Zofia
* 30 12 1932 Staśkowiak Adam 10/1
* 20 11 1931 Staśkowiak Juliusz 10/1
* 07 02 1904 Staśkowiak Kazimierz 10/1 nauczyciel
* 28 03 1910 Staśkowiak Zofia z d. Sobkowiak 10/1
* 17 04 1904 Stawowa Antonina 76
* 29 03 1925 Stawowa Stanisława 76
* 11 06 1930 Stawowy Jan 76
* 29 11 1933 Stawowy Szczepan 76
18. 2. 1878 Stempniewska Józefa ur. Koszkły
25. 9. 1912r. Stempniewska Wanda
14. 3. 1907r. Stempniewski Józef
1. 1. 1910r. Stempniewski Kazimierz
* 27 12 1882 Stępniak Bolesława z d.Piechowiak
*19 10 1932 Strachanowski Henryk 54/1
21. 10. 1889r. Stratyńska Katarzyna
26 07 1890 Strzyżewska Anna 12
14 05 1920 Strzyżewska Zofia
29. 04. 1886 Strzyżewski Stanisław 12 stelmach , ur. Ulejno
14. 12. 1914 Strzyżewski Zygmunt 12
21 01 1883 Suchanek Józef 10 nauczyciel, kierownik szkoły
15 04 1890 Suchanek Katarzyna z d. Rozdzińska 10
25 04 1916 Suchanek Kazimiera 10
Sumerdyk Gotlib rolnik
*24 02 1911 Surdyk Leon 70/1 kołodziej
5. 7. 1883r. Surman Ignacy malarz
6. 2. 1878r. Surman Marianna ur. Nowe Miasto
11. 11. 1913r. Surman Wiktor
09 05 1927 Szałagiewicz Bonifacy 51/3
11 10 1896 Szałagiewicz Franciszek 51/3 urzędnik kolejowy
10 01 1924 Szałagiewicz Franciszek 51/3
22 11 1893 Szałagiewicz Katarzyna z d. Szymkowiak 51/3
29 03 1926 Szałagiewicz Mieczysław 51/3
07 02 1921 Szałagiewicz Pelagia 51/3
17 12 1929 Szałagiewicz Sylwester 51/3
28 03 1932 Szałajewicz Cezary 51/3
01 04 1916 Szałkowska 29 robotnica rolna
26 09 1898 Szałkowski Michał Powstaniec Wielkopolski, 5 kompania 1 Pułku Strzelców Wlkp.
15. 12. 1919r. Szelejeski Tadeusz Herne
14. 12. 1900r. Szelejewska Anna
16 05 1880 Szelejewska Antonina 53 ur Herne
3. 8. 1873 Szelejewska Rozalia 53 ur Lutynia
*26 04 1867 Szelejewski Stanisław 53 ur Skoków
20 07 1913 Szelejewski Bronisław 53 ur Herne tokarz ,podoficer, I Pułk Pancerny Poznań .Zaginął w Kampanii Wrześniowej
13 06 1911 Szelejewski Edmund 53 ur Herne, kupiec, uczestnik Kampanii Wrześniowej, obóz koncentracyjny Flossenburg nr 341 od 23 03 1943
20. 6. 1921r. Szelejewski Edmund ur. Herne
10. 8. 1893r. Szelejewski Józef górnik
11. 12. 1879r. Szulc Franciszka
5. 7. 1902r. Szulc Klara ur. Essen
23. 9. 1904r. Szulc Teresa ur. Essen
10. 4. 1876r. Szulc Wojciech kowal
16 10 1904 Szwarc Feliks 31 górnik
05 01 1935 Szwarc Henryk 31
02 02 1908 Szwarc Maria z d. Dudkiewicz 31 żona górnika
13 03 1932 Szwarc Marian 31
* 01 06 1918 Szwed Czesław 73
* 27 03 1887 Szwed Franciszek 73 rolnik
* 01 10 1919 Szwed Franciszek 73
* 07 10 1916 Szwed Jan 73
* 13 01 1895 Szwed Marianna z d. Matelska 73
* 18 08 1932 Szwed Tadeusz 73
27. 4. 1871r. Szwejda Katarzyna
19. 6. 1873r. Szwejda Piotr ur. Biskupiec
* 04 03 1871 Szymkowiak Franciszka z d. Sroczyńska
* 07 03 1939 Szymkowiak Józef 71
* 05 03 1908 Szymkowiak Maria
*08 09 1911 Szymkowiak Marian 71 rolnik
10 5 1855 Szyszłowski Stefan ur. Wilno
13. 4. 1902r. Śląska Rozalia
28. 9. 1923r. Śląski Jan
10. 12. 1924r. Śląski Stanisław
3. 1. 1900r. Śląski Walenty
3. 9. 1896r. Śmigielski Stanisław piekarz, ur. Mieszków
9. 12. 1903r. Świat Agnieszka ur. Herne
09 11 1874 Świat Franciszek 48 rolnik, ur. Bieżyń
08 01 1906 Świat Franciszek 48 robotnik
1. 12. 1909r. Świat Leokadia ur. Herne
05 07 1877 Świat Magdalena z d. Laubka 48
01 03 1912 Świat Rozalia 48
01 09 1914 Świat Stefan 48
28. 2. 1884r. Tomczak Franciszek robotnik, ur. Ameryka
26. 6. 1909r. Tomczak Helena
27. 5. 1914r. Tomczak Leokadia
18 7 1905 Tomczak Maria
6 4 1906 Tomczak Piotr
28. 9. 1920r. Tomczak Tadeusz
24 04 1902 Tórz Antonina z d. Rzepczyk 46
20 07 1934 Tórz Ignacy 46
16 06 1929 Tórz Janina 46
15 11 1901 Tórz Stanisław 46 rolnik
* 07 08 1903 Trauińska Rozalia z d. Łopaczewska 45/5
Tymkowska Marianna z d Mądry 50/2
* 27 10 1857 Ujejska Helena 61/1
* 15 11 1905 Urbas Bronisław 54/2 szofer
22. 01. 1936 W I 59
1. 1. 1938 W I 45/4
07 07 1913 Wachtel Ella 27
02 09 1900 Walkowiak Marianna z d Niezborała 4
* 30 09 1900 Walkowiak Marianna z d. Niezborała
17. 4. 1891r. Walkowiak Zofia
2. 12. 1914r. Wawrzynowska Elżbieta
*31 01 1926 Wawrzynowska Gabriela 68
*09 01 1917 Wawrzynowska Helena 68
16 11 1905 Wawrzynowska Józefa z d. Gędek 36
*23 02 1931 Wawrzynowska Krystyna 68
25 4 1888 Wawrzynowska Marjanna Dobrzyca
*28 09 1895 Wawrzynowska Wiktoria z d . Idczak 68
*14 01 1886 Wawrzynowski Antoni 68 rolnik
07 04 1904 Wawrzynowski Leon 36 piekarz
1. 1. 1921r. Wawrzyse Henryk ur Warszawa
2. 3. 1899r. Weclawiak Józefa
27. 8. 1903r. Weclawiak Maria
15 10 1892 Wesołek
15 9 1895 Wesołek
24 11 1976 Wesołowska Franciszka ur. Sulęcin
06 11 1921 Wesoły Leon 34/2 robotnik
9. 07. 1913 Wichłacz Czesław 12 ur. Herne
3. 8. 1887r. Wichłacz Wawrzyn młynarz
01 06 1925 Widła Antonina 20
05 10 1929 Widła Bogumiła 20
25 01 1889 Widła Franciszek 20 właściciel, kuśnierz
03 01 1932 Widła Helena 20
19 05 1937 Widła Jan 20
01 11 1922 Widła Stanisława 20
14 02 1934 Widła Szczepan 20
10 05 1895 Widła Zofia z d. Grandysz 20
*29 07 1866 Wieczorek Albin 57/2 rolnik
14 06 1863 Wieczorek Franciszek 3 rolnik
* 01 12 1932 Wieczorek Helena 57/2
*15 10 1905 Wieczorek Józef 57/2 rolnik
10. 1. 1861 Wieczorek Marianna
*20 09 1862 Wieczorek Michalina z d. Waldowska 57/2
13 10 1889 Wieczorek Stanisław 3
*22 10 1905 Wieczorek Stanisława Kasprzak 57/2 robotnik
*02 02 1936 Wieczorek Zofia 57/2
* 22 05 1896r. Wielinski Jan listowy, ur Kolniczki
* 25 06 1926 Wielińska Janina 59
15 2 1893 Wielińska Józefa ur. Lasek
* 20 10 1898 Wielińska Katarzyna z d Karalus 1/2, 77/1
* 11 01 1928 Wielińska Kazimiera 59
* 04 11 1925 Wielińska Leokadia 1/2, 77/1
* 25 03 1912 Wielińska Marianna z d. Sowińska 59
* 05 11 1920 Wielińska Pelagia 1/2, 77/1
*21 01 1890 Wielińska Pelagia z d. Miężał 59
* 20 10 1907 Wielińska Salomeja z d. Karalus 59
* 13 11 1922 Wielińska Stanisława 1/2, 77/1
*27 11 1922 Wielińska Wanda 59
*01 09 1918 Wielińska Zofia 59
* 20 11 1927 Wieliński Henryk 1/2, 77/1
*01 07 1888 Wieliński Ignacy 59 kolejarz, ur. Kolniczki
3 12 1913 Wieliński Leon
*15 04 1920 Wieliński Wiktor 59
19 06 1938 Winiarska Stefania 79/2
15. 3. 1895r. Wiśniewska Franciszka
*20 03 1915 Wiśniewska Gabriela 72 robotnica
*10 12 1928 Wiśniewska Klara 71
*28 07 1905 Wiśniewska Ludwika 72 robotnica
*26 12 1912 Wiśniewska Maria 72 robotnica
*28 05 1903 Wiśniewska Władysława z d. Kubiak 71
*13 03 1901 Wiśniewski Franciszek 71 górnik
*11 08 1923 Wiśniewski Stefan 71
*14 09 1930 Włodarczak Edmund 58/3
*16 05 1906 Włodarczak Helena z d. Tomaszewska 58/3
* 10 01 1933 Włodarczak Julian 58/3
* 21 09 1903 Włodarczak Michał 58/3 sekretarz
*05 11 1928 Włodarczak Stanisław 58/3
7. 1. 1894r. Wojciechowska Antonina ur. Śmigiel
24. 1. 1862r. Wojcieszak Marianna
22. 4. 1861r. Wojcieszak Stanisław
13. 1. 1906r. Wojtczak Kazimiera
22. 12. 1868r. Wojtczak Maria ur Koszkły
3 5 1897 Wojtkowiak Antoni ur. Mechlin
18 9 1896 Wojtkowiak Jadwiga ur. Garby
28 4 1920 Wojtkowiak Stanisława ur. Garby
27. 3. 1896 Wojtkowska Helena zd Olejniczak ur. Brzezie
21 08 1936 Wojtkowska Krystyna 45/4
3. 11. 1920r. Wojtkowska Leokadia
*06 08 1865 Wojtkowska Maria z d. Ławniczak 73/2 ur. Jaszkowo
9. 4. 1908r. Wojtkowska Marta ur. N. Miasto
01 03 1912 Wojtkowska Rozalia z d. Świat 45/4
07 11 1911 Wojtkowski Feliks 45/1 rzeźnik
Wojtkowski Jan
*11 04 1861 Wojtkowski Stanisław 73/2
17. 6. 1889r. Wojtkowski Władysław
24. 8. 1919r. Wosińska Ludwika
9. 4. 1868r. Wosiński
Wosiński Jan 9. 12. 1902r.
21 04 1914 Wrzeszcz Helena z d. Pelczyk 49
14 06 1911 Wuchtel Alma 27
09 02 1938 Wuchtel Gizela 27
01 07 1932 Wujek Czesława 42/2
02 03 1930 Wujek Florian 42/2
19 02 1903 Wujek Franciszka z d Sobkowiak 42/2
12 01 1935 Wujek Henryk 42/2
16 10 1903 Wujek Piotr 42/2
09 08 1925 Wujek Stefania 42/2
13. 02. 1936 Z M 8
Zajdowicz Mateusz rolnik
11. 1. 1909r. Zandecki Antoni pasterz, ur Poznań
10. 1. 1910 Zaremba Adela ur. Blumenthal
30. 11. 1905 Zaremba Franciszek ur. Blumenthal
22. 04. 1865 Zaremba Stanisław
15. 1. 1869. Zaremba Stanisława
30 03 1890 Zawisła Marianna z d. Rzepczyk 45/4
26 03 1857 Zawisła Marianna z d. Stróżyk 45/4
29 11 1891 Zawisła Tomasz 45/4 Powstaniec Wielkopolski , strażnik graniczny
* 09 05 1890 Zawodna Helena z d. Jankowiak 65/1
27. 2. 1878 Zawodna Pelagia ur. Bogusławki
12. 3. 1924 Zawodna Pelagia ur. Sulęcinek
*12 08 1928 Zawodna Teresa 65/1
*28 03 1925 Zawodny Bronisław 65/1
* 11 01 1912 Zawodny Ignacy 65/1 krawiec
13. 5. 1919 Zawodny Jan ur. Bogusławki
*19 09 1920 Zawodny Jan 65/1
*22 06 1885 Zawodny Ludwik 65/1 kolejarz
*27 08 1917 Zawodny Stefan 65/1 Wojna Obronna 1939
2. 8. 1893r. Zawodny Wawrzyn rolnik, ur. Chocicza
21. 1. 1880r. Zaworska Franciszka
6. 6. 1885r. Zaworska Marianna
4. 4. 1895r. Zaworski Franciszek
4. 4. 1890r. Zaworski Stanisław
26. 7. 1886 Zenker Anna ur Kruczynek
*05 02 1913 Zenker Franciszek 56
*17 03 1915 Zenker Gertruda 56
*12 02 1881 Zenker Józef 56 Zawiadowca stacji, ur. Chromiec
06 02 1911 Zenker Józef 56
*02 03 1927 Zenker Kazimierz 56
*16 10 1908 Zenker Leokadia 56
*29 09 1924 Zenker Łucja 56
*03 09 1898 Zenker Rozalia z d. Schneider 56 ur. Poznań
1883 Zielińska Katarzyna
Zielińska Wiktoria z.d. Niklasiewicz
06 11 1842 Zieliński Marcin
27 10 1917 Zielnik Jadwiga 12 pracownica
21. 3. 1921r. Ziemiańska Aniela
13 01 1860 Ziemiańska Maria z d. Karolczak 28
06 08 1887 Ziemiańska Maria z d.Adamczyk 14 właścicielka, ur. Boguszyn
30 03 1919 Ziemiański Stanisław 14
12. 11. 1886r. Ziemiański Stanisław ur. Ruszkowo
27 01 1910 Zięta Helena z d. Ziętkowska 39/2
28 12 1931 Zięta Joanna 39/2
*01 12 1911 Ziętkowska Marianna z d. Pawlak 76
19 11 1904 Zięty Franciszek 39/2 robotnik
13 12 1930 Zięty Jerzy 39/2
08 10 1915 Zimowska Jadwiga 17
22 05 1914 Zimowska Maria 17
26 09 1910 Zimowska Melania 8
27 07 1911 Zimowska Rozalia 8
03 05 1921 Zimowska Stanisława 17
15 04 1890 Zimowska Stanisława z d. Nowaczyk 17
08 06 1916 Zimowska Władysława 8 służąca
26 06 1890 Zimowski Jan 17 rolnik
29 06 1924 Zimowski Jan 17
05 12 1879 Zimowski Jan 8 rolnik
22 06 1914 Zimowski Jan 8 robotnik rolny
07 02 1919 Zimowski Józef 8
29 12 1850 Zimowski Kasper 8
09 06 1908 Zimowski Kazimierz 8 robotnik rolny
17 08 1925 Zimowski Ludwik 17
11 04 1904 Zimowski Stanisław 8
04 08 1934 Zimowski Stefan 8
08 04 1918 Zimowski Wincenty 17
19 04 1913 Zimowski Wojciech 8 robotnik rolny
03 01 1893 Ziołańska Marianna
12. 06. 1889 Ziołański Teodor piekarz ur Kalisz
Zobel Gotlib rolnik
10 10 1874 Zygmuntowska Jadwiga ur. Poznań
10 10 1870 Zygmuntowska Jadwiga z d. Wysocka 45/4 robotnica
23 10 1904 Zygmuntowski Aleksy ur. Berlin
25 1 1912 Zygmuntowski Alfons
8 4 1906 Zygmuntowski Bernard ur. Berlin
9 3 1908 Zygmuntowski Henryk ur. Berlin
26 02 1873 Zygmuntowski Jan ur. Nowe Miasto
13 07 1915 Zygmuntowski Stefan 45/4 ur. Berlin
31 5 1903 Zygmuntowski Zygmunt ur. Berlin
11 06 1921 Zygmyntowski Antoni